Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek rossz ember...

Szerintetek rossz ember vagyok, ha ilyet tettem?

Figyelt kérdés
Budapesten élek, és nagyon idegesítenek a részeg külföldiek, akik szexisták is, de ez most mindegy. Magyarból is van ilyen, kövezzetek meg, de a németek meg a britek a blahán és a 4/6on nem tudnak viselkedni. Folyamatosan ezt tapasztalom. Mentem a Váci utcán, ami hemzseg a japán és egyéb turistáktól, akikkel nyilván nincs semmi baj, ameddig nem úgy mennek az utcán, mintha az övék lenne az egész és ki kell őket kerülni. Most pont ez történt. Az éttermek előtt megállt az utamba egy hölgy és kb 5 métert kellett volna mennem, hogy kikerüljem felségét, pedig neki csak 2 centit és akkor elférek. Nem, végre nem mentem körbe, hanem jól nekimentem vállal, és úgy kifértem. Picit fájt, de legjözelebb emgtanulja, hogy nem egy királynő. Alapvetően nem vagyok egy erőszakos ember, lány is vagyok. Elgondolkodtam, hogy ez mennyire volt részemről köcsögség, és hogy emiatt szar ember vagyok-e.
2019. szept. 30. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
nem. bar sok ilyen magat mindenki felett allo emberrel fogsz meg sajna osszefutni, ne huzd fel magukat rajtuk
2019. szept. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Köcsögség, egyszerűbb lett volna szólni neki.
2019. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Indulatos voltam, DE úgy éreztem, megérdemelte. Meg ilyenkor mindig belegondolok abba, hogy tegyük fel lehet egy rossz anya, ember, és az élettől legalább így kap egy pofont 😄
2019. szept. 30. 17:18
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Hát lehet, hogy van benned egy kis rejtett agresszió, de totál megtudlak erteni, az ilyenektől én is falnak megyek. :D
2019. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Volt, hogy nekem jöttek emberek, 1-2x és akkor tényleg én voltam a barom, mert telóztam, nem figyeltem, és még ez sem direkt volt (a hölgyen megvolt ez a beképzeltség), viszont mindig elgondolkodtam magamon, hogy ja, talán jogos, h nekem jöttek...
2019. szept. 30. 17:21
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Én is rossz ember vagyok. A metrón leszállásnál azt szoktam csinálni, ha az ajtóval szemben áll meg valaki, és nem áll félre, hogy becélzom, és rálépek a lábára. Természetesen utána bocsánatot kérek, én udvarias ember vagyok.
2019. szept. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem jól tetted, én is ezt tettem volna és tettem is már, de én egyetemi folyosón. A leányzó úgy gondolta, hogy a lépcső tetején kell megállnia, lehetőleg az út közepén. Mindenki összehúzta magát mellette, az meg flegma pofával csak állt ott tovább. Na én nem húzódtam arrébb. Nekiindultam és vállal meg táskával bele, majdnem leszédült a r1b4nc, de nem szólt semmit. Többet nem láttam ott ácsorogni. Én is lány vagyok.
2019. szept. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
Én lazán megtettem volna. Nem értem,miért gondolod így...a pofátlanságnak van határa. Ha valaki beszól,ne csodálkozzon,ha xy orrbavágja. Ez van. A törvény nem így tekint erre,de a törvényt a szükség bontja :DDD
2019. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%
#6 Hát ez nagyon nagy.🤣
2019. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
hat lehet, h kicsit tenyleg passziv agressziv modszer. lehet, h csak elfelejtkezett magarol es nem is akart utba lenni direkt. azert azt szerintem ne feltetelezd senkirol, h rossz ember vagy rossz anya. lehet, h a vilag legszentebb embere elbambult 2 percre es te meg nekirontottal. velem is volt olyan, hogy nem koszontem a penztarosnak a boltba es beszolt. gondolom bunkonak hitt vagy nagykepunek. az igazsag meg annyi volt, h akkoriban rettenetesen feltem az utcan es nem mertem koszonni, konkretan ledermedve alltam es imadkoztam, h minnel hamarabb kiszaladhassak a boltbol. hat igen. senkinek nem tudsz a fejebe latni.
2019. szept. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!