Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Mi a vèlemènyetek?

Akik priváttal prôbálkoznak, azok 98%-ban fèrfiak. Pedig a válaszokon sokszor nagyon èrződik, hogy azt is szintèn fèrfi írta. Fura.

2018. dec. 29. 17:59  Privát üzenet  

A válaszok

Ez így igaz. Nemrég írtam ki egy kérdést, amiben nem adtam meg a nememet. Jopar üzenet jött, de igazából mind férfi volt, és erősen érződött a valaszokon, hogy ismerkedni akarnak. Bele sem merek gondolni, hogy ha oda írtam volna h L akkor mennyi üzenetet kaptam volna.

Ez van...ferfi társaink akkora versenyt csináltak a csajozasbol, hogy nőként felesleges erőfeszítést tenni, jön magától.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. dec. 29. 18:08 Privát üzenet

Uhm....És ha férfiak is, akkor mi van?

Amúgy meg nem tudhatod, engem is csomóan fiúnak tippelnek a válaszaim alapján, pedig lány vagyok. (Mondjuk lehet, én is csak kamuzok, sose tudod meg :/)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. dec. 29. 18:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az van, hogy baromira idegesítő lehet annak, aki mondjuk A, szeretnè, ha bèkèn hagynák ès csak válaszolgatni szeretne itt; B, komolyan szeretne ismeretsèget kötni a másik nemmel (akár lehet itt, akár nem).

# 3/4Időpont 2018. dec. 29. 19:05 Privát üzenet

Hát én srác vagyok, de a 6 éves regisztrációm óta max 15 privátot irtam, és mindegyikben a kérdezővel-kommentelővel beszéltem a kérdéséről-kommentjéről.

Ha valaki a kérdéseidre-kommentjeidre privátot küld, ott a kérdás-komment tartalma ad erre okot.

Vagy mit kell elképzelni? Házifeladatok közt felteszel egy kérdést a redoxi reakciókról, és erre kapsz egy rakat ismerkedős levelet pasiktól, vagy mi?

Ha szexualitás kategóriát, meg párkapcsolatok kategóriát látogatsz gyakran akkor meg ne csodálkozz.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. dec. 29. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a vélemenyétek az olyan kismamáról, aki az újszülött csecsemőjének (szinte azonnal) csinál egy fb profilt?
Mi a velemenyetek a budos labrol?
Neketek mi a velemenyetek az emo (sok) rol? Ti elfogadjatok oket olyannak amilyenek?
Ezert szanalmas lennek? Mi egyaltalan a velemenyetek?
Mi a velemenyetek rolam? 13f
Mi a velemenyetek errol?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!