Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mitől van és mit lehet...

Ez mitől van és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok izgulós típus. Legalábbis eddig azt hittem. Ma prezentálnom kellett, csak 30 ember előtt, egyáltalán nem is paráztam rá. Abban a pillanatban amikor először megszólaltam levert a víz és a hangom is remegett, pedig tudtam, hogy mindent tudok, felkészültem. Ez mitől lehet? Mit tudok tenni ellene? Miért nem vagyok lámpalázas előtte? Miért csak ha már beszélek?
2019. okt. 3. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tudattalan reagálás , tömeggel szemben vagy mindenki figyel , a tömeg kiszámíthatatlan , f3lelem a kudarctôl . Gyakorlás videórôl önkontroll fejlesztő tr3ningek stratégiák segítenek .
2019. okt. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sokat segít, hogyha gyakorlod. Először ijesztő lehet, de aztán rájössz, hogy ettől tényleg nem kell félni és utána sokkal lazábban fog menni.


Volt egy időszakom, amikor én is sokat prezentáltam, aztán a 2. alkalom már lazább volt, a 3.-nál meg már semmi probléma nem volt, gördülékenyen ment az egész.

2019. okt. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!