Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzed néha úgy, hogy a pasikna...

Érzed néha úgy, hogy a pasiknak teljesen irreális elképzeléseik vannak a személyiségedről csak azért mert a gyengébbik nemhez tartozol?

Figyelt kérdés
pl. feltételezik, hogy érzékeny, kedves, ártatlan, bájos, gondoskodó ... teremtés vagy.
2019. okt. 4. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

Mert mi fordítva nem csináljuk ezt, mi? Ne már.

A legtöbb ember él a sztereotípiákkal, aztán ahogy elkezdni megismerni az adott embert, úgy jönnek elő a személyiségének egyedi vonásai. Nincs ezzel semmi baj.

De nem kell itt nemhez kötni a dolgokat.

2019. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Én, mint férfi, ilyen vagyok, de gyakran rájövök, hogy ez nem így van. :D

De ezért nem kéne hibáztatni minket. Eleve úgy növünk fel, hogy (jó esetben) van egy kedves, gondoskodó anyukánk, akivel meg lehet osztani az érzéseinket, így utána feltételezzük, hogy az összes nő ilyen. :P

2019. okt. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ezt feltételezik, nagyjából igazuk van :D
2019. okt. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Elsovel egyetértek. És csak remélem hogy a legtöbb férfi úgy nő fel, mint a második. ;) szép is lenne...
2019. okt. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez általános.

És az is, hogy magukat racionálisabbnak, intelligensebbnek, és emberileg fontosabbnak tartják.

Vicc.

2019. okt. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Én meg remélem, nem úgy nőnek fel, hogy azt hiszik, ha nő kerül az életükbe, az automatikusan gondoskodni fog róluk.
2019. okt. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok,voltak ilyen elképzeléseim anno...

Gyengébbik nem???

Sajnos többször megtapasztaltam,hogy sok nő milyen agresszív tud lenni FIZIKAILAG indokolatlanul.Szóval elment az egész egy szélsőséges irányba,ami k.v4ra kiábrándító,mert azzal önmagában nem lenne baj,ha egy nő időnként dühös,agresszív,káromkodik,hiszen mindenki ember.

Persze arra már rájöttem,hogy rengeteg nő megőrül az ellentmondásos társadalmi elvárások miatt(amiben a férfiak is hibásak,és nem utolsó sorban a média is)

2019. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!