Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem jön össze senkivel?

Miért nem jön össze senkivel?

Figyelt kérdés

Idén lesz a 3-dik éve, hogy év végén mindig megfogadom, jövőre felszedek egy csajt.


Tavaly nyáron már majdnem sikerült de felsültem és nem jöttünk össze, mert nem vagyok az a nagy dumás.


Aztán meg hol meggyőzőm magam jobb egyedül, mert nincs időm hétköznap. Hol meg azt mondom most hétvégén de jó lenne egy barátnő. Hol meg azt mondják belül minek neked nő aki havi 30-40 matyit is felemésztené.


Ja igen és nem nézek ki jól az tuti, szeretem magam olyannak amilyen vagyok.


Tinder meg Badoo az meg egy .... szépeknek való


2019. okt. 6. 07:35
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Engedd el a témán való görcsölést, amikor nem számítasz rá, spontán, akkor fog jönni.
2019. okt. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Hány éves vagy?


És ki szerint nem nézel ki jól? Honnan tudod, kinek mi jön be??? ;-) (Szerintem ha nem dagadt és buta valaki, onnantól kezdve pl nálam jók az esélyei. :)))


És legyél határozottabb, meg ne azzal foglalkozz, hogy majd felsülsz. MIt vársz, hogy a sült galamb a szádba repüljön?


Mi az a "matyi", ezt a mondatodat nem értem, légyszi magyarul!

2019. okt. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem az igazságos Mátyásra gondolt akinek az arca az ezresen tűnik fel. Szóval a dellára gondolt.
2019. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Matyi = Mátyás = ezres

De igen, nagyon gáz ez a 10 évvel ezelőtti telepi szleng, Barátok Köztben szoktak ilyeneket használni

2019. okt. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te évente egyszer nekirugaszkodsz, hogy na most csaj kell, azon kívül pedig agonizálsz, akkor kudarcra vagy ítélve.
2019. okt. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ezen görcsölsz,izgulsz akkor nem lesz. Ez egy olyan dolog amit nem szabad erőltetni. Majd lesz csajod,de az nem holnap lesz.
2019. okt. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig örülj, amíg nincs nőd. Komolyan mondom.
2019. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem évente ugrok neki a témának... általában hétvégente mikor csak ülök a szobában semmit nem csinálva.


25 vagyok. Nem szép= hát sportos alkat vagyok kondiztam évekig, nem vagyok az a magas alkat, átlagos inkább.


C. Lányoktól kaptam a beszólást anno de csúf vagy és hasonló, meg bulikban a szebb csajok kinevettek mikor bepróbálkoztam náluk.

2019. okt. 6. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!