Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jön össze senkivel?...

Miért nem jön össze senkivel? 25/F

Figyelt kérdés

Magas vagyok, állítólag jóképű, sportolok, vannak barátaim, megvan mindenem, mindig megtalálnak a csajok, eleinte mindig klappol is minden de idővel, ellaposodik, nem keltem fel az érdeklődésüket, és már a sokadik esetnél tartok. Rosszabb esetben volt olyan hogy elkezdtem türelmetlenkedni, értetlenkedni, erőszakoskodni. Olyan mintha egyikkel sem lennék egy hullámhosszon, tele vagyok negatív gondolatokkal, passzív vagyok. Egyre kisebb fordulatszámon pörög az agyam szociálisan, közben viszont már rohadtul szeretetéhségem van.


Mi a baj velem? Mire van szükségem? Személyiségtréning? Szexuálpszichológus? Pozitív gondolkodás?


A pua.hu-n belül van személyiségtréning, ami konkrétan arra alapul, hogy az ember ki tudjon alakítani komoly párkapcsolatot. Tudom sokan szidják, de nem is az a bajom hogy nem tudok csajozni, hanem azzal ami azután jön...


2018. ápr. 3. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha van feles penzed nezd meg a puat.

En a helyedben megkerdeznem azokat a csajokat akik dobtak h mi volt a baj.

2018. ápr. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most akkor szeretetéhséged van, vagy csak szexelnél már egyet? Vagy hogy érted a türelmetlenkedést, erőszakoskodást?
2018. ápr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Előbbi. Nem erőszakolok meg senkit! :)
2018. ápr. 4. 20:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát azt reméltem. De hogy értetted akkor amit írtál?
2018. ápr. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az hogy nem tudom kialakitani a vonzalmat hosszutavon, mindig az a vege hogy nincs meg az erzes...
2018. ápr. 4. 21:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Kiben nem tudod kialakítani? A lányokban vagy magadban?
2018. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a lányokban
2018. ápr. 4. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Hiszed vagy sem, nagyon tipikus eset vagy. Gyermekként és kamaszkorodban a jóképűséged, a sportolás meg az anyagi jólét úgy egyengette az utadat, hogy sok minden magától jött, aztán fiatal felnőttként hirtelen ezek az előnyök köddé válnak. Mivel sok dolgot kaptál erőfeszítés nélkül, így nem volt szükséged arra, hogy jó humort vagy átlagon felüli műveltséget szerezz, ami 15 éves nem baj, 25 évesen viszont nagy hátrány, mert az ilyesmiktől lesz az ember hosszú távon is érdekes személyiség.


Én sokkal inkább azon dolgoznék magamban, hogy levessem a hosszú ideje cipelt sármőr sportoló szerepet és csinálnék valamit, ami váratlan, korábbi személyiségedbe nem illő. Tanulj meg kiválóan főzni vagy egy ritka nyelven beszélni, utazz kicsit, hogy más perspektívából láss dolgokat.


A pua-hoz hasonló pszichopataképzőket meg hanyagold.

2018. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szoktál velük lelkizni, komolyabb beszélgetéseket folytatni? Kiadod magad, az érzéseid, vagy csak adod nekik a macsót?
2018. ápr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!