Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el hogy magas...

Hogyan fogadjam el hogy magas vagyok?

Figyelt kérdés

170 centi vagy és 16 éves lány. Sokan mondják hogy ez nem magas ez átlagos de én mégis annak érzem.

Szerintetek tényleg magas vagyok vagy csak magamnak beszélem be? Nőni már nem fogok.



2019. okt. 6. 10:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
170 centi teljesen normális, átlagos. Mindig fogsz kapni magadra ruhákat, nem lesz baj, hogy túl hosszú a nadrág vagy épp a bokádig sem ér, magassarkút is simá hordhatsz anélkül, hogy mindenkinél nagyobb lennél, de laposban sem vagy kicsi. Bőven találsz tőled magasabb pasit. Pont jó. Vagy menj el egy kosárcsapatba :D 160-170 cm közti magasság a legjobb szerintem egy nőnek, itt van a legkevesebb probléma pl az említett ruha mizériával.
2019. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
72%
#3: Egy 16 evessel szemben semmi nem pedofília. Fogalmakkal nem ártana tisztában lenni
2019. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Az átlagos magasságot itt nem az átlag női magasságon értik, hanem hogy a mostani 15-20 évesek között ez a magasság a lányoknál átlagosnak tekinthető.
2019. okt. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A 170 cm nagyon jó magasság. Nézz körbe a fiúk között és látni fogod hogy hozzájuk képest ez a jó. A lányom 160 cm és a fiúk többsége óriási hozzá képest. Nekem is mindig a nagyon magas fiúk tetszettek annyi idősen, de nagyon nem mindegy hogy egy fejjel magasabb a srác vagy nem érsz fel még a mellkasáig sem.

A szüleidhez képest természetes hogy magas vagy, de nem ehhez kell viszonyítanod. A veled egykorúak között nem számítasz magasnak. Akkor sem lenne baj ha így lenne, de nincsen így.

Szedd össze azt hogy miben zavar a magasságod és mi az amiben nem probléma. Meg fogod látni hogy alig van olyan ahol számít milyen a magasságod és a legtöbb esetben ilyenkor is az a jobb ha 170 cm vagy én nem alacsonyabb.

2019. okt. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Kis tesóm 13 éves és 170 cm... :D na ő ebbe korb sztm mér magas :D
2019. okt. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék neki. Én a 156 cm vagyok. 18/L
2019. okt. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

Én meg 28F vagyok, és 167 cm. Fel se fogtam, hogy alacsonynak számítok, amíg az egyik kollégám el nem kezdett vele csesztetni, hogy "liliputi", meg ilyenek.

A magasságod gyakorlatilag az egyetlen dolog, amin nem tudsz változtatni. Mostanában (legalábbis itt gyakorin) nagyon elterjedt lett ez a magasságkérdés, és egyébként hihetetlen bántó tud lenni, ha olyan dologgal gúnyolnak, amivel egyszerűen képtelen vagy bármit kezdeni. Le kéne erről szokni.

2019. okt. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
175 cm voltam már 16 évesen. Nem zavart.
2019. okt. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

170 centis nő vagyok. Szerintem 160-175 között teljesen átlagos magasság egy nőnek. Nagyjából minden ruha jó hosszban (na jó, nadrág, leggings meg a kabátujj néha rövid, és harisnyából is legnagyobb kell, de ez még belefér), még felvehetsz magasabb sarkú cipőt is anélkül hogy nagyon megbámulnának, és nem néznek el a fejed fölött, amire sok alacsonyabb baratnő panaszkodik.

Szóval ne aggódj ezen! A legtöbb nő akit ismerek par centivel alacsonyabb nálam, de sok magasabb ismerősöm is van, akár 180 feletti lányok is (na ők magasak, többnyire nem is szeretik).

2019. okt. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!