Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy fogadjam el azt, hogy...

Hogy fogadjam el azt, hogy mélynövésű (nagyjából 156 cm magas) vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egyik fő oka, hogy nem szívesen megyek társaságba mert itthon nem kell a méretemmel szembesülnöm... 24/F
2015. szept. 13. 20:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Először neked kell elfogadnod önmagad. Gondoltál már arra, hogy pszichológushoz fordulj?
2015. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Úgy, hogy járj el konditerembe és iratkozz be egy karate, kempo vagy hasonló tanfolyamra és ott majd fizikai megerősödésed önbizalom növekedéssel is társul. Nem a testmagasságod lesz az, ami gátolja majd előremeneteled az életben. Több ilyen testmagasságú embert ismertem és mindegyik rendes volt, talált magának feleséget. A testi adottságot adottságnak kell tekinteni, amin nem változtathatunk és az értelmes emberek nem is ennek alapján ítélnek meg másokat.
2015. szept. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%

Mindnyájan tudjuk, hogy ilyen kis testalkattal nagyon nehéz érvényesülni pláne férfiként. Ide nem kell pszichológus, meg hiába gyúrod ki magad, nem leszel "olyan mint a többiek". Próbálj hasonló kisméretű emberekkel barátkozni. A kigyúrt testalkat mindig jól jön.

Egyszer láttam a buszon ilyen alacsony embereket, egy pár volt és egy lány, elég swagen öltözködtek.

2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 opened paradise ***** válasza:
75%
Én csináltatnék egy "kis ember nagy bottal jár" tetkót.
2015. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

Hát ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem sok jóra számíthatsz az életben. Én is hasonlóan érzek (kerülöm a társaságot) viszont én a 170 centivel nem vagyok megelégedve, ami a 178 centis átlag magassághoz képest (fiataloknál 183 cm) is borzasztóan kevés nem hogy a te 156 centid. Nem tudom, hogy mi a végzettséged, de a hazai társadalmi intolerancia miatt érdemes lenne egy diplomával vagy egy jó szakmával kimenni külföldre (elsősorban Ausztria, Németország), mert ebben a sötét felszínes országban csak az tud érvényesülni aki vonzó egyéniség és ebből adódóan sok kapcsolata van. Egyébként nem gondoltál még arra, hogy növekedési hormonhiányod volt kamaszkorodban? Az iskola- és háziorvosnak nem tűnt fel eddig? A 156 centi még a genetika szempontjából is nagyon kevés. A fiúk általában néhány centivel túlnövik az apjukat feltéve ha az anyjuk nem egy guggoló mellszobor. Az biztos, hogy nagy lelki erőd lehet, óriási respect, és durva, hogy ezt mondom, de én tuti, hogy már rég öngyilkos lettem volna.

Egyébként a SZÜLEID milyen magasak?

2015. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Lánnyal voltál már? ha kis ember nagy bottal jár már nem is olyan rossz!
2015. szept. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Mégis mi a gond ezzel?

Én 14 éves lány vagyok és 175 cm! 175 cm!

Egy kisebb óriás! Mégis ki merek menni az utcára, barátkozni, társaságba menni pedig mindenkire le kell néznem.

És pluszba zavaró hogy magasabb vagyok az apámnál is. De ez van el kell fogadni.

2015. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%

Dia azért ismerd el inkább vagy 175 centis lány, mintha 156 centis fiú volnál

Am kérdező ott van Vadon Jani ő is nagyon kicsi mégis szeretik a nők, nem ezen múlik

2015. szept. 15. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk Vadon Jani 163 centi, ami szintén alacsony, de ahhoz képest is brutál alacsony a 156 centi. A magas hisztiző csajoknak meg üzenném, hogy létezik olyan szakma, hogy modellkedés, ami pont nekik lett "kitalálva". Egyébként a 175 centi egyáltalán nem magas egy csajnak a mai tendenciákat nézve, mert a fiatalabb srácok is szinten kivétel nélkül 183+ magasak legalábbis a környezetemben, szóval nem a gettóban, hanem egy igényes nagyvárosi környéken vagy nyugaton. Ma már nagyon sok csaj 170 centi fölött van és ezért is tudom őket megérteni, ha nem akarnak összejönni egy hozzám hasonló 170-es palival, mert nagyon sok magas és jóképű férfit ismerek az ismerőseim között is.
2015. szept. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Aki a külsőd miatt címkéz fel az unintelligens.

Feltetted ezt a kérdést, tehát a szándék meg van benned hogy elfogadd magad. Ahogy előttem is mondták van lehetőség pszichológushoz menni. Tisztázd le magadban miért nem szereted a magasságod, és közelítsd meg máshogy. (Te hogy reagálnál külső személyként?)

Feltételezem azért zavar, mert hátráltatónak tartod pl.: párválasztásban. (Léteznek olyan párok ahol a srác alacsony és a nő colos...) Igazándiból, ahogy te sem vagy magas, úgy a lányok közt is vannak kis növésűek :')

Én például 154 cm magas lány vagyok, 17 éves, és már nem növök.

Egy időben nyomasztott, utálatos dolog hogy mindenkire fel kell néznem, és a vállamra támaszkodnak a bunkóbb egyének... Belső értékekkel kompenzálom, "gyűjtöm a jó tulajdonságaim". (És persze platformos cipőt hordok,de ezt nem tudom neked tanácsolni ugye..)


Ha valaki megszól elég rávágni: Okos ember nem nől nagyra! Kész :"D (Előre is bocs ha egy lombrágó olvassa ezt XD)

2015. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!