Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ennyire csúnya lennék?...

Tényleg ennyire csúnya lennék? Miért ilyen gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés

Kiskorom óta tisztában vagyok azzal, hogy nem éppen vagyok konvencionálisan szép lány; kaptam már meg nem egyszer, persze, valamivel durvábban megfogalmazva. Ezért figyeltem mindig is különösen a külsőmre, hogy a lehető legtöbbet ki tudjam honi a menthetetlenből: igényesen, szépen öltözködöm, visszafogottan sminkelem magam, egészséges a hajam, nem vagyok duci. De akárhányszor kint vagyok a nagyvilágban, látom, ahogy az emberek rám néznek (főleg a korombeliek): összevont szemöldökkel, halvány mosollyal az arcukon cserélnek egymás között egy pillantást, mint akik alig tudják visszafogni a kitörő nevetésüket, amit a külsőm váltott ki belőlük. Minden alkalommal, legalább egyszer. Utálok bárhova is menni, ha mégis megteszem, akkor a földet bámulom, mert érzem ezeket az égető pillantásokat. Miért ilyen rosszindulatúak az emberek? Én sosem röhögnék ki senkit a külleme miatt. Nem tehetek róla, hogy így születtem. Min tudnék még változtatni?


18


2019. okt. 6. 14:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
Senki sem tökéletes és a szépség egy nagyon relatív dolog. Szerintem, aki igényes és egy kicsit is figyel magára nem lehet csúnya, maximum nem kiemelkedő. Az is lehet, hogy túlgondolod és bebeszéled magadnak, hogy emiatt néznek, velem is előfordul. Az emberek valóban tudnak rosszindulatúak lenni, de ezt el kell fogadnunk és nem szabad túl sok figyelmet fordítani az ilyen emberekre. Biztosan nem vagy csúnya, ne aggódj emiatt. :)
2019. okt. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem csak bebeszéled magadnak, nem hinném hogy ez tényleg így lenne. Hidd el rengeteg nálad csúnyább ember él, és még ők sem kapnak megalázást. Ha meg mégis egyértelműen kinevetnének szólj oda hogy "az én külsőmmel lehet kezdeni valamit de a te ronda lelkeddel sajnos nem, sajnállak."
2019. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon kicsi az önbizalmad. Lehet, hogy sokszor csak ez az oka annak, ha rólad beszélnek. Ne nézd a földet! Bízz magadban és vállald fel magadat! A kisugárzás többet számít, mint a klasszikus szépség!

Növeld az önbizalmad, kezdj el sportolni pl, az segít.

2019. okt. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%

Én max akkor beszélek ilyenformában valakiről az utcán, ha pl.: tetszik valami ruhája, vagy "úristen de szép" :D

Én se vagyok kiemelkedően szép sajna, pedig tényleg igyekszem.

18/L

2019. okt. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Biztosan van igazság abban, hogy valamilyen szinten bebeszélem magamnak, de azért a verbális inzultusok aligha a képzeletem által alkotott illúziók.


Azt az idiómát hallottátok már, hogy 'she has a face only a mother could love'? ... Rám még ez sem mondható, mert anyám is csúnyázott már le közvetett módon :D


Önbizalmat nem tudom honnan kaparjak magamnak, mert nincs miből merítenem sajnos. Tudom, hogy mennyire felszínes dolog ilyenen pattogni, de mégis szorongok.

2019. okt. 6. 14:36
 6/17 anonim ***** válasza:
9%
Nem akarlak elkeseríteni, de a leírásod alapján tényleg rosszul nézhetsz ki. Pontosan ilyenkor csinálják azt az emberek, amiket írsz, és igen, tényleg ilyen gonoszak. Annyit tehetsz, hogy csinálsz egy feltűnésmentes frizurát, meg csak max egy nagyon alap sminket, és kerülsz minden kirívóbb dolgot a külsőddel kapcsolatban. Megnéznék azért egy képet rólad, hátha csak felnagyítod a dolgot, de ha nem küldesz megértem.
2019. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Képet biztosan nem küldök, de köszi a választ.
2019. okt. 6. 15:26
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Kettes, így van, csináljon még nagyobb hülyét magából ilyen gagyi beszólásokkal, hadd kapjanak tényleg röhögőgörcsöt :D Ezt te sem gondoltad komolyan remélem :D:D
2019. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jó helyre jöttél ! Itt csak csúnya és magányos fiúk vannak !! Akiket nem érdekek a külső :D Amúgy meg alapból értelmetlen a kérdés . Az emberek többsége gonosz . Gondolom ez nem új dolog . Barátkozz meg magaddal , aztán majd úgy is jön egy fiú aki így fog szeretni . Ne érdekeljen mások véleménye .

:)


21/F

2019. okt. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak bebeszéled magadnak főleg. 🤔 Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ennyire csúnya lennél, ha adsz magadra és nem vagy disznó módon elhízva. No, mindegy. Sosem derül ki, mert képet nem tettél ki magadról, hogy lehessen objektív véleményt mondani. Viszont ahogy írták már előttem, fogadd el magad és ne sugározd ezt, hogy csúnya vagy, mert akkor annak is fognak látni. Ha téged nem zavar és egyszerűen csak elfogadod magad, akkor más se fogja észrevenni. Kitartást!
2019. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!