Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van valami rossz...

Nektek van valami rossz szokásotok, amikor vásárolni mentek? Pl én nem veszem el azt a terméket amire más rátette a kezét, vagy amikor vizet veszek, mindig új baxot kezdek.

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak. én nem járok vásárolni de a mamám mindig csak az akciós cuccokat veszi.
2019. okt. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Akkor nem veszel semmit, vagy mi?

Az ugye megvan, hogy minden egyes termék rengetek kézen ment át mire a polcra került? Az az 1-2 vásárló már igazán nem oszt vagy szoroz. Egy picit betegesnek tűnik ez nekem.

Az új box kezdése meg simán tirpák dolog.


Nekem nincsenek ilyenjeim, normális és céltudatos vásárló vagyok. Bemegyek, kosárba teszem, fizetem és viszem. Mindezt a lehető legrövidebb idő alatt.

2019. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha látom h valaki ott matat ahonnan nekem is kéne valami,ahelyett hogy szólnék elkezdek úgy tenni mintha odébb is érdekelne valami
2019. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen fogott meg már valaki minden terméket. Pl. a metróban általában kartonostul vannak kint a termékek, úgy,a hogy mi a gyárban lecsomagoljuk. A flakonok a beszállítótól jönnek nagy mennyiségben, ezt beleöntik egy vályúba és az automata adagoló a szalagra rakja, zárt rendszerbe a gép beletölti amit kell, majd automatán be is csomagolja, sőt a palettázó is már automata. De ami egyesével van kint a polcon, azt tuti, hogy már egyesével kipakolták
2019. okt. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
mi az a bax?
2019. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

3. Detto, olyan kínosnak érzem, mikor valaki ott nézeget valamit a polcon, én meg odamegyek és nekem is az kéne :D Ilyenkor arrébb megyek és úgy teszek, mintha fél óráig próbálnám eldönteni, hogy a polcon lévő 2 különböző fülpiszkáló közül melyiket vegyem meg, pedig közben csak arra várok, hogy az a szerencsétlen takarodjon már el az áhított termékem mellől.

Amúgy nekem talán az a rossz szokásom, hogy nem szoktam nézegetni, mikor mi akciós épp, ezért mindig az van, hogy bemegyek a boltba xy-ért, aztán kiderül, hogy 2 nappal később megvehettem volna mondjuk feleannyiért.

2019. okt. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
5-ös,karton.
2019. okt. 6. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Rossz?... Egyes kereskedők szerint rossz. Szerintem meg az ő rossz szokásaik miatt vannak nekem ilyen szokásaim:

- elvárom, hogy adjanak blokkot

- elvárom, hogy legyen kiírva, mi mennyibe kerül

- ahol rendszeresen nincs kiírva, ott időnként direkt odarakok egy nagyobb árat az áru elé, hogy elmenjen a vásárlástól a többi vevő kedve (is), és így minél kisebb bevétele legyen a cégnek

- elveszek egyet ugyanabból hátulról is meg elölről is, hogy megnézzem a dátumot, de aztán - nyilván - csak azt veszem meg, amelyik tovább eláll (nem mindig előre teszik a régebbit, teljesen kiszámíthatatlan)

- ha penészedő epret/szilvát/akármit látok, egyáltalán nem veszek az adott gyümölcsből, akkor se, ha pár méterrel arrébb is ki van rakva

- ha mással együtt megyek vásárolni, időnként úgy "verem le rajtuk", hogy korábban átvertek (vagy előre tudható, hogy előbb-utóbb újra át fognak verni), hogy a vásárlás elején elveszek valami jó drága, de engem érdeklő magazint, és mire végzünk, kiolvasom - de nyilván nem veszem meg, hanem visszarakom a helyére

2019. okt. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

Belőlem nem vált ki szorongást a vasárlás. Megfogták, és? Utána otthon az az első dolgom, hogy kezet mosok. Ha ennyire félsz tőle, akkor legyen nálad nedves törlőkendő. Kimész az üzletből és megtörlöd a kezed. Ha vki olyat néz ami nekem is kell, megyek kört, nézelődök, majd vissza megyek. Ha akkor is van ott vki, elnézest kérek és leemelem a terméket.

Engem az zavar, mikor az emberek olyan helyen hagyják a kocsit ahol nem lehet elférni, látják és bas.szak eltolni.

2019. okt. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Karton? Nem zsugor? 🙄
2019. okt. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!