Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van valami rossz...

Nektek van valami rossz szokásotok, amikor vásárolni mentek? Pl én nem veszem el azt a terméket amire más rátette a kezét, vagy amikor vizet veszek, mindig új baxot kezdek.

Figyelt kérdés
2019. okt. 6. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%
Nincs rossz szokasom. Ha csak nem az, hogy a fent emlitett rossz helyen hagyott kosarat szemrebbenes nelkul odebb tolom. Senki nem szolt meg ezert max elnezest kernek.
2019. okt. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen. A dezodoroknál és a tusfürdőknél mindig a leghátsót veszem ki, mert azt tuti nem próbálta ki senki. Csak becsomagolt kenyeret veszek, ha nem pékségbe megyek, mert azt senki nem fogdosta össze a kezével, amivel ki tudja mit csinált előtte...


Ha csokit vagy ilyesmit veszek, azt is leghátulról választom ki, mert sokszor előfordult, hogy ami az elején volt, az össze volt törve.


Mondjuk én ezeket nem rossz szokásnak élem meg, csak nem szeretnék selejtet venni. :D

2019. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Én mindig leghátulról szedem le a termékeket, mivel előre szokták a lejárathoz közeli termékeket. Gyümölcsöket megszagolom, (habár ez szerintem nem rossz)
2019. okt. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12. Már nem azért, de egy tusfürdőt hogy lehet egyáltalán a boltban kipróbálni? :D Én még senkit se láttam random a Spar közepén a tisztálkodási szerek mellett kenegetni magát a polcon lévő tusfürdőkkel.
2019. okt. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
inkább zsugor
2020. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha látom h valaki ott matat ahonnan nekem is kéne valami,ahelyett hogy szólnék elkezdek úgy tenni mintha odébb is érdekelne valami"

Ezt még tavaly írtad, de azóta ugye itt van nekünk a világjárvány, úgyhogy igaziból ez lenne az elvárt viselkedés - ehhez képest senki se várja meg, amíg a másik pl. elveszi a kiflit, hanem ott nyomul mellette, simán a másfél méteren belül... Valahol érthető, mert ha bent a boltban is tartanánk a másfél métert egymástól, órákon át állnánk sorban minden egyes polcnál... Szerintem be se lenne szabad engedni annyi embert, amennyit beengednek, mert ugyanannyit beengednek, mint a járvány előtt. :(

2020. júl. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sajnos igen kedves 16 nem nagyon kellett nekünk ez a járvány...
2020. júl. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!