Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az a "jelenség" amikor egy...

Mi az a "jelenség" amikor egy ember eltervez egy programot, de mikor eljön a napja nincs hozzá kedve? Miért szokott ez előfordulni?

Figyelt kérdés
Külföldi oldalakon láttam erről vicces képeket,azaz meme-eket hogy milyen fejet vág az ember ilyenkor meg hogy inkább ágyban marad stb és igazából velem is sokszor volt már
2019. okt. 7. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom, de velem is rendszeresen ez van :D
2019. okt. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem is szokott ilyen lenni. Főleg, ha előtte már sok idővel megvan a terv. Pl. utazás, már jóval előtte le van foglalva a jegy, szállás. Vagy egy baráti, családi buli, jó előre meg vagyok már hívva. Akkor amikor lefoglaljuk az utat, meghívnak a buliba, tökre örülök, várom, hogy végre eljöjjön már. Aztán már nem érdekel, előtte való napokban meg úgy vagyok, hogy nincs is kedvem hozzá. De egyébként nyilván elmegyek :) És jó szokott lenni :)
2019. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hangulatingadozásnak?


El kell menni, jól szokott sikerülni!:)

2019. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

Lustaság.


(Kényelemes otthon maradni: nem kell készülődni, öltözni, elindulni, stb. )

2019. okt. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is legalább 2 hónappal előre eltervezek egy koncertet,aztán már az előtti nap olyan fura érzésem van. Mintha teher lenne az egész,aztán utána úgy is jó érzés,hogy mégis ott voltam,átéltem minthogy megbánjam hogy nem
2019. okt. 7. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Hulla fáradtság, túlterheltség.
2019. okt. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A megszokott komfortzónán kívül nem feltétlen akar senki sem változtatni.
2019. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!