Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, férfiak nézhetnek azért...

Fiúk, férfiak nézhetnek azért egy lányt, nőt többször is, mert csúnyának/furának tartják?

Figyelt kérdés
Fiúk/férfiak válasza érdekelne, mert errőp megoszlik a vélemény.
2019. okt. 8. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak csúnyácska akkor egyáltalán nem, de ha van rajta valami kifejezetten visszataszító akkor igen
2019. okt. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Alapvetően igen, de nem szép dolog.
2019. okt. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Az ember szeme a szokatlanon akad meg. A nagyon szépen, jellegzetesen, esetleg nagyon csúnyán. Az erős megnézést akkor is bunkóságnak érzem.

Az, hogy mi a szép, nagyon sok mindentől függ. Volt egy kolléganőm, akit nagyon szépnek gondoltam. Pár napja láttam egy akkor készült fotót. Most azt mondom, hogy semmi különös. (Valószínűleg én változtam ennyit)

2019. okt. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ami vonzza a tekintetet, az alapvetően a szokatlanság. Ez a szépségtől a hajviseleten vagy arcberendezésen át a csúnyaságig bármi.

Azt pedig teljesen embere válogatja hogy kinek mi a szokatlan/szép, stb.

2019. okt. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, ha egy lányt/nőt többször megnézek, az nem azért van, mert csúnya. Max. van rajta valami különleges, mondjuk túl sok tetkó, túl sok piercing.

A csúnya nőkre rápillantanak, aztán annyi. Amiért többször nagy általánosságban megnéznek egy nőt, az inkább azért van, mert tetszik a látvány. Mondjuk egy buszmegállóban egy helyen pár percig állva, vagy üzletben, vagy szórakozóhelyen. Utcán közlekedve senki nem néz többször valakit, csak akkor, ha egy légtérben vagy valakivel. Akkor viszont nem a csúnyaságáért pillantgat oda az ember többször is. (Magamból indultam ki.)

2019. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!