Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyennel le áljak balhézni...

Az ilyennel le áljak balhézni vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy gyerek, aki meg akar engem verni. Csak azért mert smáróltam egy buliba egy olyan csajjal aki neki bejön nagyon. Tipikusan az a csaj akinél még nekem se lenne többre esélyem mármint párkapcsolatra nem, hogy neki! Meg haveromat aki ismeri azért meg verte a gyerek mert nem mutatta be neki a csajt. Na meg a többi haveromnak is keménykedik, persze ő is a haverjaival ha van alkalmuk úgy, hogy többen legyenek. És közbe meg egy ropi szerintem, hiába gyúr 1,5 éve meg izmos na meg jit jitsura is jár. Én is lassan 1,5 éve nyomom, ő hamarabb kezdte tán egy kicsivel. De én is izmos vagyok, meg én is küzdősportolok, csak én kick boxolok. Na meg én vagy 185 cm magas 79 kg, majd 10 de lehet 15 kg-val több, meg vagy 8-9 cm-el magasabb. Mert ő elég vékony, szóval szerintem. Ha balhéra kerűlne sór akkor nagyobbak az esélyeim. Bár a jit jitsu elvileg elég kemény, meg mivan ha ő lesz jobb fórmájában. Csajt is pofozott már elvileg meg. Ti inkább hagynátok, vagy kitőltenétek rajta a mérgeteket nem érdekelvén az, hogy rendőrségi űgyetek is lehet? Bár nem hiszem, hogy lesz olyan komoly ügyem mert úgy intézem. Haverom azt mondja, hogy akkor verekedjek meg vele, bár ő szerinte engem meg verne. Csak, hogy ő az alapján beszél amit tőle látott. Rólam max azt veheti le, hogy mennyire vagyok izmos és ennyi. Meg azt, hogy ő mennyire az. Elvileg azért vált ilyenné, mert betőltötte a 18-at. Gáznak érezte, hogy 18 évig nem talált magának barátnőt és ő tini lányt akar 15-16 évest. Azt ezért inkább balhézik meg drogozik spé,herbál meg kokó, bár harmadikat szerintem max 1-2x ha kipróbálta. Mert elvileg ki akarja magából őlni a hórmonokat, régen elvileg normális volt. Meg is értdm, hogy fiatal,szép tini poénos csajt akar magának. De nem érdekel, hogy mit csinál csak ne vereledjen mindenkivel. Inkább szedjen legális benzokot, az legalább tényleg segíthet! Gondolom még csak a testéről sem kűldhetek képet?! Mert van olyan képe ahhol fél mesztelen feszít a 70 kilójával :D!

18/F



2019. okt. 9. 23:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Amúgy meg verjétek össze egymást mind a ketten megérdemelnétek, neked is jó nagy arcod van hallod.
2019. okt. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
79%

“Csak úgy le írom, hogy nekem már 17 évesen jogsim volt. Jövőre pedig egyetemista leszek valószínűleg szóval szerintem te ha gyorsan írnál 2x szarab”b lenne az írásod. És jelenleg egy jaguárral járkálok ami simán tudna menni 300-al szóval ennyit erről!“


És mindez amit leírtál, hogyan is kapcsolódik a témához?

Amúgy nem gondolod, hogy elég sokatmondó, ha csak a “jaguár” miatt jött össze a csaj, amit nyilvánvalóan nem te vettél és gondolom nem is 20 éves?:DDD te dolgod, ha erre büszke vagy, de szerintem nem kéne. Akkor verd a melled, ha lesz mire, mert így csak nevetségesnek tűnsz.

Én csak azt akartam a kommentemmel sugallni, de úgy látom nem esett le, hogy inkább hasznosabb dolgokra fordítsd az energiáidat.


Ja, és garantálom, hogy nem mész te egyetemre :D oda nem jutsz be a jaguárral, csak szólok.

Ennyi helyesírási hibát nem lehet a gyorsaságra fogni, de áltasd csak magad.

2019. okt. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
0%

Ha csak nagyon muszáj akkor állj le verekedni, tehát önvédelemből.

Egyébként meg elmondanám paprika spray-t, és más sprayeket közterületen tilos viselni. Bármelyik rendőrségi ügyfélszolgálaton megkérdezheted.

Inkább ajánlanék egy gázpisztolyt és mellé egy viselési engedélyt.

2019. okt. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem mennék bele a bunyóba, mert az ilyen balhés ember, ha úgy van előbb szúr aztán gondolkodik.
2019. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%

Én azt nem értem, hogy ha komoly verekedés volt közte és a barátod között, akkor miért nem mentetek rendőrségre?

Az ilyen műmájer "gengszterek" megkapják az ilyenért az első felfüggesztettjüket és utána visszavesznek a pofájukból.

(Egyébként az hogy valaki eljár földharcolni pár évig hobbi szinten, pont nem számít semmit. Nem fog tudni senki utcai ruhában a földön fetrengeni normálisan egy verekedés közben.)

2019. okt. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%
Atyaég! 18 évesen még azt hiszitek, hogy egy nőt az öklötökkel kell megszerezni/megtartani?
2019. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Na de nem a nő miatt akarok én verekedni, ő akar. És a jit jitsutól igen is lehet kemèny elldnfél főleg, hogy előtte savatézott is egy keveset. De szerintetek amúgy kettőnk közt ki jönne ki győsztesen, én vagy ő? Ti mit gondoltok?
2019. okt. 10. 22:13
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Egy drogos nem fog gondolkodni a következményeken. Simán megszúr ahogy előttem is írták már.
2019. okt. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
0%
#12 bocsánat, rossz kézre nyomtam. Írj valamit kérlek!
2019. nov. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!