Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen személyiségzavara...

Milyen személyiségzavara lehet ennek az embernek?

Figyelt kérdés

Amiket megfigyeltem:

1. Ha boldog, akkor mindenki legyen az, ha szomorú, akkor is, és ha nem, akkor önzőnek és még csúnyább dolgoknak van megbélyegezve egy ordibálós kitörésben. Tehát mintha nem lenne jogod a saját érzelmeidre.

2. alacsony iskolai végzettséggel és unintelligens viselkedéssel rendelkezik, ennek ellenére szerinte mindenhez ért. Mindent meg akar magyarázni, ki akar magyarázni, beleszól a szakmai ügyeidbe, és ha le akarod állítani, kitör. Nem bízik benned sem szakmailag, sehogy, mintha értelmi fogyatékosnak nézne maga körül mindenkit.

3. Ha olyat csinálsz, ami neki nem tetszik, akkor addig hazudik-manipulál, míg te nem jössz ki őrülten/hülyén a helyzetből.

4. Rendkívül lusta, a feladatát abban látja, hogy ő üljön egész nap és elmélkedjen, míg mások kiszolgálják.



2014. júl. 14. 21:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
főnököd?
2014. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Nem, rosszabb, családtag. Annyit hazudik, hogy ilyet én még nem láttam életemben.

Kiegészítés:

5. Alapvetően nem kér bocsánatot, vagy ha igen, akkor csak odaveti mindenféle érzelem nélkül, tehát nem hihető.

A pszichológusra is azt mondta, hogy egy hülye p|cs@, aki nem tudja, hogy mit csinál, mert persze nem neki adott neki igazat, meg lebuktatta, mikor neki is hazudni akart.

2014. júl. 14. 21:24
 3/20 A kérdező kommentje:
Egyszer bele akart a szakmai dolgaimba szólni (egyetemi végzettség vs. szakmunkás), de még csak alapjaiban sem hasonlít az ő szakmájára az enyém, és 2 napig terrorizált, végül majdnem eltörte a csuklómat úgy megszorította, mert nem voltam hajlandó foglalkozni a hülyeségével.
2014. júl. 14. 21:27
 4/20 A kérdező kommentje:
Én nárcisztikus személyiségzavarra tippelek, először azt hittem, pszichopata, de szerintem vannak érzelmei, és nem manipulál annyira tudatosan.
2014. júl. 14. 21:29
 5/20 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem személyiségzavar, csak kompenzál. Valószínűleg vele is így viselkedtek gyerekként, hülyének volt nézve, elnyomták, lehurrogták.
2014. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az lehet, de engem ez nem vigasztal. Az igaz, hogy szinte csak negatív figyelmet kapott, amúgy hagyták nőni, mint a gombát.
2014. júl. 14. 21:34
 7/20 anonim ***** válasza:
Szépen építsd le vele a kapcsolatot. Amúgy szerinted, ha egyedül maradna (mivel elviselhetetlen, ezért ez esélyes) kivel viselkedne így? (Csak érdekel, és gondolom te jobban ismered az illetőt, mint én)
2014. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Akkor valószínűleg még mindig rám törne ki a látogatások alkalmával, mert kívülre nagyon szép képet mutat magáról, erre nagyon figyel. Az biztos, hogy ha öreg lesz, szülő-gyerek viszony ide vagy oda, én nem fogom a vén, ráncos seggét nyalni.
2014. júl. 14. 21:54
 9/20 MegaAgy™ ***** válasza:
69%

Van egy ritka betegség ami pontosan ilyen pszichés tüneteket okoz, sajnos én is meg vagyok "áldva" egy ilyen családtaggal.

[link]

2014. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mega, megnéztem, de a fizikai tünetek egyikét sem produkálja. Amennyit orvosnál van, már tuti észrevették volna vérképből, vagy valami.
2014. júl. 14. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!