Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha nagyon bejönne nektek az...

Ha nagyon bejönne nektek az élet, akkor megpróbálnátok felvágni azoknak, akik gyerekkorotokban megnehezítették az életeteket?

Figyelt kérdés
2019. okt. 12. 09:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Most latom, hogy ugyanazt írtam, mint a nyolcas. :)
2019. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem érdekelnek ennyire. Ráadásul mind gyerekek voltunk akkor, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem lettek jobb emberek.
2019. okt. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha bejönne, lehet, hogy annyi idő után végre elmennék az osztálytalálkozóra, mert amikor egyszer azt mondtam, hogy munkanélküli vagyok, úgy néztek rám, mintha leprás lennék.
2019. okt. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, magasról lszarom őket
2019. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem, mert ahogy felnőttem rájöttem, hogy akik gyerekkoromban bántottak, azok nyomoréklelkűek voltak. Bántotta őket valami, akár otthon, anyuapu váltak, megfelelési kényszerük volt, testképzavaruk stb és ezért bántottak másokat. Hurt people hurt people. Ez hatalmas igazság. Aki békében van önmagával, az nem bánt másokat. Így nincs is mit visszaadni nekik, hiszen volt bőven elég bajuk.

Érdekes egyébként, hogy amikor látták, hogy én egyre sikeresebb, boldogabb leszek ahogy növök fel, már jöttek is a “jaj de szép lettél”, “úgy sajnálom amiket gyerekként mondtam” “nem akarsz találkozni?” ésatöbbi üzenetek. Volt egy lány, akivel véletlenül összefutottam valahol és őszintén megbánta, felnőtt nő lett és rájött ő is a dolgokra, neki megbocsátottam. A többieket válaszra sem méltatom, küzdjenek egyedül a démonjaikkal.

2019. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!