Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől lehetnek hangulat...

Mitől lehetnek hangulat ingadozásaim?

Figyelt kérdés

Ma reggel is csak megsimogattam a kutyám és bekönnyesedett a szemem. Meg most ettem és elindítottan egy zenét. (Nem lehangolót, olyan átlagosat) és most is bekönnyesedett a szemem. Mostanában amúgy eléggé szomorú szoktam lenni. Lehet, hogy ez az oka?


Előre is köszönöm a válaszokat 🙂



2019. okt. 14. 15:19
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A bekönnyesedést azt nem úgy értem, hogy minta mikro bele megy vmi az ember szemébe, hanem szomorúságból
2019. okt. 14. 15:21
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Ideggyengeségre utal. Esetleg menstruáció miatt.
2019. okt. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valamiért érzékenyebb vagy, ha nem voltál mindig ilyen akkor valami okozza. Hogy mi azt nem tudhatom, nem ismerlek.
2019. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
MOST biztos nem a menstruáció miatt. Egyébként magányosnak érzem magam. Lehet, hogy ez miatt?
2019. okt. 14. 15:36
 5/16 anonim ***** válasza:

A hangulatingadozás az nem véletlen ingadozás. Az ingadozás kétféle állapot közti hirtelen változás. Ingadozásnak azt nevezzük, hogy egyszer nagyon szomorú vagy, bőgsz, majd következőben vigyorogsz, minden happy és ugrálsz.

Neked nem hangulatingadozásod van, hanem jelen pillanatban valami nyomja a bögyöd, és nem megoldást keresel, hanem kérdést írsz ki róla, hogy te mennyit bőgsz. Ha elmondanád mi bajod van, akkor talán segíteni is tudnánk, de te annak az okát akarod tudni, ami nincs is.

2019. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Engem az érdekelne, hogy a magánytól lehet-e?
2019. okt. 14. 15:47
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet, nekem is szokott lenni.
2019. okt. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Leírom ide név nélkül, amikor rossz idegállapotban voltam, az Amelie csodálatos életén elsírtam magam férfi létemre.
2019. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. okt. 14. 16:06
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyébként nyugodtan sírj, nem szégyen, megkönnyebbülsz tőle.
2019. okt. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!