Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vannak óriási hangulat...

Miért vannak óriási hangulat ingadozásaim?

Figyelt kérdés

5 évig nagyon nagy dózisú Xanax függő voltam. Önerőből letettem másfél év alatt. Most meg szedek 0,25-t , nem tudom hogy ettől van e de eleve nehéz természet vagyok.


A párom hihetetlen rendes önzetlen ember . Mindenem megvan mellette nem csak anyagiak . És állandóan megfordul a fejemben hogy hagyjuk ezt a kapcsolatot . De közbe tudom hogy nagyon szeretem. De idegesít minden amit mondd és amit tesz. Idegesít hogy nem képes abban kompromisszumot tenni hogy utálom a drogokat és nem képes leszokni a furol.

De igazából mindenbe bele kötök és nagyon rossz kedvem van mindennap. De van hogy olyan pozitívan látok mindent majd hirtelen változik minden.

Nem akarok semmi gyógyszert szedni ezért nem megyek el addiktologiara és sehova máshova. Tapasztaltam hogy

Mindenki gyógyszert ír fel. Örülök hogy majdnem teljesen letettem és büszke vagyok magamra hogy

180fokot fordult jó irányban az életem.

De szörnyű hogy nem tudok semmihez jó képet vágni

22/L


2017. nov. 19. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
talán bipoláris depresszió, a gyógyszereket meg nem lehet egy kalap alá venni, mindenféle hatású van
2017. nov. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én az elvonási tüneteket értettem ez alatt
2017. nov. 19. 17:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért az,hogy 22évesen már 5 éve xanax függő vagy az nagyon durva. Nem mellesleg az egész személyiségfejlődésedre hatással volt. Most,hogy sikerült minimalizálnod,talán most ismered meg saját magad is.

Mindenesetre nem ártana,ha doki is látna,mert ezek nem olyan "majd én tudom,azt jólvan" dolgok. Nem lenne ciki,ha csak pszichológussal beszélgetni sem erről.

2017. nov. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Járok, pont ma megyek:)
2017. nov. 23. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!