Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fogadjam el magam olyannak,...

Fogadjam el magam olyannak, amilyen vagyok?

Figyelt kérdés

Nos igazából a testemmel van a "bajom"...

Tudni kell, hogy jó nagy darabra nőttem. 187cm 135kg vagyok. 10 évet úsztam, több versenyen is arany kupát és érmet kaptam. Ott se voltam vékony. Mindig vaskos legény voltam. Hiába volt pocakom mindig nyertem. Utána elkezdtem járni thai box-ra 2 évig. Utána konditerembe jártam évekig.

Apám nagydarab, nagyapám nagydarab. Nagyapám anyja 190 centi volt és 150kg. Egyedül cipelte be a 2 vaskukát 70 évesen.

Nekem pont olyan a lábam mint neki. Iszonyatosan vastag térdkalács és vádli. Amikor thai box-ra jártam, az oktató azt mondta ilyet még nem látott.

Ehhez társul erős vastag medence, széles csípő.

Ezek mégis zavarnak, mert manapság a vékony embereké a világ. Nem fér el a lábam a buszon a héven a moziban. Kocsi ülése a lapockámig ér, kezem nem fér el az ablaktól stb.

Mondják, hogy a genetika kifogás. De én nem chipsen és kólán nőttem fel. Most rommá fogyasztom magam, akkor se fog feljönni a slimfit nadrág a lábszáramra.


2019. okt. 14. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Emberfeletti ember vagy. :) Én cserélnék veled. Egy éve járok edző terembe, és most talán szedtem fel egy keveset, de világ életemben csutkagyerek voltam. (Az 51%-os hasznosságomról csak annyit, hogy elvicceltem a dolgokat, de nem nyomom full retardáltban, csak néha. :D )
2019. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
43%
Az égvilágon semmi baj nincs azzal, ha erős, férfias a kiállásod, ne viccelj már. A slimfit nadrágra pedig ne ácsingózz, az vékony férfiakon is gusztustalan.
2019. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem úgy látszik a kérdésből, mintha nem lennél magaddal megelégedve..szóval szerintem innentől a kérdés értelmét veszítete.
2019. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Fogadjam el magam olyannak, amilyen vagyok?"


Miért,van más választásod?Nekiállhatsz szálkásítani,de csontozatból ledolgozni képtelenség.

2019. okt. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A slimfit nadrág eleve vicc, még az 50 kilós gyerekeken is. Szerintem ne sajnáld, hogy első látásra meg lehet mondani rólad, hogy férfi vagy!
2019. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!