Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó voltam a pékségben,...

Bunkó voltam a pékségben, most furrdal a lelkiismeret?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy nagyon jóban voltam az eladókkal régen. Egyszer az egyik kb másfél hónapja a többi vevő füle hallatára utánam kiabállt, hogy vállaljam fel a másságomat. Nagyon megalázó volt, mert nem vagyok meleg. Ráadásul ha az lennék se tartozna senkire.

Azóta nagyon ritkán megyek be abba a pékségbe. Ugye én kiálltam magamért és elmondtam neki a véleményemet, hogy mért kellett így beszélni velem.

Ma bementem a pékségbe venni kenyeret. Két csaj állt a pultban az egyik ő volt. Mondta halkan a kolléganőjének, hogy ő ezt, vagyis engem biztos nem szolgál ki. Ezért a kolléganőjével voltam bunkó. Mondta mennyit kell fizetnem én meg flegmán mondtam hogy tisztában vagyok az árakkal, majd köszönés nélkül csaptam be magam után az ajtót.

Nem akartam bunkó lenni, bánom is de nagyon undorítóan viselkedtek velem, igazságtalanul.


Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?


19/f


A főnöküknek nem szólhatok mivel albán, nem foglalkozik ilyen piti dolgokkal plusz szereti az alkalmazottjait.



2019. okt. 16. 12:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem te vagy bunkó, hanem ők. Tipikus megkeseredett, primitív magyar munkavállalók. Nem kell velük foglalkozni. Keress normális pékséget
2019. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Akkor is nagyon bántja a lelkemet ez a dolog. Kereskedelemben dolgozom suli mellett, nagyon szeretnek nálam vásárolni az emberek és sose mondanék ilyet egy emberre. Lehet én is sokszor voltam túl bunkó, amikor még jóban voltunk. Mert van egy nyers stílusom, aki ismer az tudja és ezzel együtt szeret. De sose állt szándékomban megbántani őket. Én meg a kollégájukon vezettem le a haragomat. Nem tudom mit tegyek.
2019. okt. 16. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
97%

Ne furdaljon a lelkiismeret. És annyira azért nem voltál bunkó. Nem bántottad meg, nem szóltál be neki.

Máskor inkább kerüld azt a pékséget.

2019. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
De honnan vették, hogy te "más" vagy, ez nekem magas...
2019. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
De ez ,hogy jött? Tehát oda jártál kajálni és egyszer csak azt mondták vállald, hogy homár vagy? Miért nem mondtad, hogy te folyamatosan vállalod, tegnap "veled" is vállaltam volna csak pénzt kértél.. :D
2019. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugi és tedd túl magad ezen! Ők voltak a bunkók. De utálom, már bocsi, az ilyen sugdolózós, ítélkezős embereket!
2019. okt. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%

"Tipikus megkeseredett, primitív magyar munkavállalók."


Ha az egyik eladó beszól a vevőnek, majd a vevő erre egy másik eladóval viselkedik bunkón, aki ráadásul még ki is szolgálja akkor értelemszerűen a vevő lesz a primitív bunkó, persze ehhez alapfokú szövegértés szükséges.


Kérdező menj vissza a pékségbe és kérj bocsánatot, esetleg coming out.

2019. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
73%

Nem hiszem el,hogy az utànad kiabálàsnsk nem volt semmi előzménye.

Csak úgy senki se kiabàl egy másik embernek ilyet.

2019. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Először is, teljesen érthető, hogy tahó voltál velük abban a pillanatban, mert szerintem az ami történt veled az emberek jelentős részét ugyanígy kiakasztaná. Viszont most, hogy lenyugodtál és tudod, hogy a másik eladó nem érdemelte meg, szerintem menj vissza és csak tőle kérjél bocsánatot.


De egyébként, hogy kezdődött ez az egész? Egyik nap még jóban voltál mindenkivel, másik nap meg bemész és az egyik elkezd ilyen szinten beszólogatni minden ok nélkül? Ez elég fura.

2019. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Kissé lányos fiú vagyok. Asszem azt mondják a magamfajtákra, hogy metroszexuális.

Én is sokat szólogattam be nekik amikor jóban voltam, megbánthattam őket. Van egy olyan különleges képességem, hogy úgy bántok meg másokat hogy észre sem veszem. Sajnos ilyen vagyok, bánt a dolog de nem tudok mit csinálni.

2019. okt. 16. 13:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!