Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bunkó voltam a pékségben,...

Bunkó voltam a pékségben, most furrdal a lelkiismeret?

Figyelt kérdés

Annyi a sztori, hogy nagyon jóban voltam az eladókkal régen. Egyszer az egyik kb másfél hónapja a többi vevő füle hallatára utánam kiabállt, hogy vállaljam fel a másságomat. Nagyon megalázó volt, mert nem vagyok meleg. Ráadásul ha az lennék se tartozna senkire.

Azóta nagyon ritkán megyek be abba a pékségbe. Ugye én kiálltam magamért és elmondtam neki a véleményemet, hogy mért kellett így beszélni velem.

Ma bementem a pékségbe venni kenyeret. Két csaj állt a pultban az egyik ő volt. Mondta halkan a kolléganőjének, hogy ő ezt, vagyis engem biztos nem szolgál ki. Ezért a kolléganőjével voltam bunkó. Mondta mennyit kell fizetnem én meg flegmán mondtam hogy tisztában vagyok az árakkal, majd köszönés nélkül csaptam be magam után az ajtót.

Nem akartam bunkó lenni, bánom is de nagyon undorítóan viselkedtek velem, igazságtalanul.


Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?


19/f


A főnöküknek nem szólhatok mivel albán, nem foglalkozik ilyen piti dolgokkal plusz szereti az alkalmazottjait.



2019. okt. 16. 12:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
50%

Szóval tényleg "más" vagy, de ha valaki ezt a szemedbe mondja, akkor megsértődsz.

Ha ezzel tisztában vagy, elsősorban magadat kell elfogadnod és szeretned, akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe.

Talán tényleg bunkó volt a nő,hogy mások előtt ezt mondta, de az,hogy ezen ennyire megsértődtél, azt jelenti,hogy tényleg nem vállalod fel önmagad. Ezt jobb lenne minél előbb megtanulnod, mert a kívülállók úgyis kiszúrják ezt. Annyi lesz a különbség, hogy lepereg rolad és nem fog emészteni.

2019. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
A lányokat szeretem. Szerintem amúgy mindenki más. Nem akarok a tömegbe tartozni. Mért baj az ha adok magamra?
2019. okt. 16. 18:39
 13/14 anonim ***** válasza:
11: A metroszexuálisok azok nem "mások" olyan értelemben mint a homoszexuálisok, ez nem utal szexuális beállítottságra, hanem inkább az életstílusra. Pl akik sokat költenek divatos cuccokra és nagyon sokat foglalkoznak a külsejükkel. Ettől függetlenül még lehetnek heterók.
2019. okt. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#11-es vagyok, amikor azt irtam,hogy "más" egyáltalán nem a homoszexualitásra gondoltam. Akkor úgy írtam volna. A más az, aki különbözik az átlagtól, legalábbis én a válaszomban erre értettem. Sajnálom,hogy ennyire félre értettétek, és köszönöm azt a privátot is, aki "mocskos sz@rnak" nevezett emiatt, ő is felvállalhatná magát itt ;) .

Tisztában vagyok azzal mit jelent a metroszexualitás, és semmi bajom azzal, hogy különböznek az átlagtól, én sem szeretek átlagos lenni. Ettől függetlenül azt tartom, amit írtam előzőleg is, hogy aki mer más lenni mint az átlag (barmiben!), az tényleg merje is vállalni, lelkileg is, nem megsértődni ha valaki ezt szóvá teszi. Az átlag mindig is ilyen volt, kiközösítették azt, aki valamiben jobb, más volt mint ők.

2019. okt. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!