Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyikünk volt bunkó (bb)?

Melyikünk volt bunkó (bb)?

Figyelt kérdés
Szakadó esőben vágtatok hazafelé, amikor bevág oldalról egy alacsony csaj elém. Mondom jól van, ha még jobban rohan, akkor csak tessék. Erre amint elém ér, elkezd lassítani. Kikerülni sehogy nem tudtam, mert jobbról fal, balról szembejövő emberek... kínomban és dühömet levezetendő elkezdtem az umpa lumpa dalt énekelni, mire megtorpant és hátrafordult, én meg ekkor sasszéztam el mellette. Megszólítani nem mert, mert vagy 25 centivel magasabb vagyok nála. Amúgy is mit mondott volna... nem tilos umpalumpázni, mint ahogy nem tilos más elé bevágva direkt belassítani. Kvittek vagyunk?
2019. okt. 16. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Aterzem a szitut teljesen. Masik kedvencem amikor sietek valahova es kiakarok kerulni egy embert (balrol vagy jobbrol mindegy) es akkor latom hogy az ember nem tud egyenesen menni, FERDEN vonalba megy es pont arra amerre kiakarom kerulni...
2019. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ott haltam volna meg a röhögéstől. :D Egyébként ő kezdte, ha siet és ezért megelőz, rendben van, de utána tartsa is az iramot.
2019. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez velem történik meg, én is hátrafordulok és rádmosolyogtam volna, már csak a helyzet abszurditása miatt is. De egyébként mindenre megoldás egy "elnézést", általában akkor elengednek.
2019. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!