Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket vertek már meg nagyon?

Titeket vertek már meg nagyon?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? És mennyire sérültél meg?

2019. okt. 19. 17:34
 1/10 anonim válasza:
67%
Igen amikor bátyámmal verekedtünk játékból és véletlen betörte az orrom
2019. okt. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
63%
Igen. Szórakozóhelyen. Vagyis miután kijöttünk. Ránk fogták, hogy drog van nálunk, a biztiőrök át akartak kutatni, mikor már az utcán voltunk, mi pedig nem adtuk át a táskánkat, hogy belenézzenek. Természetesen nem volt nálunk semmi. De kaptunk rendesen. Öcsém kapta a legnagyobbat, megrepedt az orrcsontja.
2019. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Inkább én vertem meg embereket. Le is lett videózva. Jól tették legalább tudják hogy nem szórakozhatnak velem. Csak megmutatják a többi embernek és félni fognak tőlem ha bárki tönkre akar cseszni. Általános suliban verekedtem a legtöbbször. Egy osztálytársamnak a szemét véresre vertem. Aztán annyira tönkrement hogy többet nem kötöszködött. Sőt ott hagyta a sulit és intézetbe került mert mindenkivel verekedett,drogozott. 😂
2019. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Metionin ***** válasza:
87%
Annyira nem. Anyám ütött gyerekkoromban de általában pofonokat és nyakleveseket osztogatott, bár egyszer sikerült eltörnie a csuklómat ahogy levágott a lépcsőn (útban voltam). Illetve egyszer pár osztálytársam vert meg hazafelé menet az utcán, de azt zúzódásokkal megúsztam mert összegömbölyödtem, próbáltam védeni az arcom meg a fontos részeket, inkább a holmijaimat tették tönkre, széttépték a tankönyveimet stb. Utóbbit azért kaptam, mert az egyik fiút, aki mindig csúfolt, az apám megfenyítette (szóban) és a srác úgy állt bosszút hogy hazafelé a barátaival megvártak és összerugdostak.
2019. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Nem, sose. Egyszer kaptam egy akkorra pofont, hogy elhajlott a szemüvegem, de véletlen volt, visszahajtottam a szemüvegem és nevettem rajta. Sose bántott senki, én se bántottam soha senkit.
2019. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
És milyen lett később a viszonyod anyáddal, Metionin?
2019. okt. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

#3 büszke lehetsz magadra..👏🏻👏🏻

2019. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Igen, azért mert tini voltam, idióta, és be voltam állva mint a gerely és azt hittem menő dolog lesz flegmázni a többiek előtt egy kidobóval aki "úgyiscsakdoppingolsemmierőnincsbenne"... Aha. Emberünk úgy összepakolt mint egy zsák szart aztán közölte ismerőseimmel, hogy takarítsanak el onnan. Komoly, maradandó sérülést nem szenvedtem, az orrom vérzett meg tele voltam egy ideig kellemes kis kék-zöld foltokkal.


A történet vége annyi lett, hogy tanultam belőle, feldolgoztam, hogy én voltam a s..gfej, megérdemeltem, józanul visszamentem rá két hétre (addig gyűjtöttem a bőrt az arcomra hogy ne égjen le az összes amikor odaállok elé), bocsánatot kértem, ő elfogadta a bocsánatkérést és azóta (8 éve volt kb) ésszel bulizok.

2019. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
83%
#6. Leléptem amint lehetett (10 éve), jelenleg évente 3x meglátogatom és annyi. Mostanság kezdett észbe kapni pár éve de sajnos nem tudok nyalifalizni vele ezek után.
2019. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a belvárosban sétáltam éjjel és betalált 3 kötekedő barom, minden ok nélkül elkezdtek ütni verni, az arcom, állkapcsom és az orrom sok helyen eltört, el is ájultam. Ami szintén szomorú, hogy senki nem segített, pedig sokan voltak az utcán. Ami még szomorúbb hogy pont egy kamera előtt történt, 20 percig voltam ájult és senki nem jött oda hozzám, kikerültek az emberek. Mikor magamhoz tértem nem tudtam mi van, ömlött mindenhonnan a vér belőlem. Nagynehezen elsétáltam a kórházba, ahol megröntgenezték az orromat aztán hazaküldtek. Rendőrség sem csinált nyomozást, 2 hónappal később lezárták.
2019. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!