Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak magamon?

Hogyan változtassak magamon?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok és ilyen teljesen antiszociális, vagy nem is tudom mivel jellemezzem magam.

Ledolgozom a napi kötelezőt családi vállalkozásban, utána elmegyek sportolni (az se közösségi) és ennyi a hétköznap. Péntek esténként összejárok haverommal autózni egyet. Hétvégén szombaton tekerek egy akkorát, hogy másnap is hulla vagyok. Vasárnaponként ha már agyon unok mindent elmegyek autókázni, de úgy tök céltalanul, egyedül. Igazából annyira nem zavar ez az "élet", de úgy elgondolkodom rajta néha, hogy jó ez így vajon? Komolyan mondom, ha nem megyek valamelyik nap tekerni egyszerűen nem tudok magammal mit kezdeni. Buliba sose jártam, nem is érzem, hogy de elmennék. Néha mondom odamegyek a többi autóshoz a parkolóba (mert ilyenkor ilyen minimeetek vannak), de olyan gáznak érzem vad idegenként odamenni. Bla bla bla.

Mi volt egyáltalán a célom ezzel a kérdéssel?


2019. okt. 20. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked legalább van egy jónak mondható melód ami családi vállalkozás, hányszor állmodozom erről de én egyedül ehez kevés vagyok, vagy is úgy értem ezt megvalósítani, családból senki sem akar ebbe bele kezdeni sajnos pedig ez nem csak nekem biztosítana megélhetést, egyedül a fater akivel esetleg lehetne valamit csinálni ő hajlana erre de nem hiszem hogy bele kezdene,én ehez egyedül sajnos kevés vagyok így szerintem viszem tovább a családi hagyományt és sofőr leszek.

Mennyiszer állmodozom arról hogy reggel ki kelek az ágyból és irány reggeli torna majd egy kis futás, aztán valami kiadós reggel mert az lényeges kint a teraszon, ezekután szép lassan neki kezdek a munkának akkor tarthatok szünetet amikor szeretnék, le telik a meló, irány a barátok ha lennének,valamilyen hobbi sport ami jó érzést ad stb...

Szóval szerencsés vagy, bár most még ezeket én is meg tudom tenni faternak hála de hamarosan irány sofőrködni az meg egy rakás sz.r kb mint ha hajléktalan lennék stb..

Egyedül sajnos gyenge vagyok ahoz hogy véghez vigyem a vállalkozási tervemet.

Nekem meg abból áll a napom hogy oktatásokra járok, tanulok,vizsgázok, nyelvet is el kezdtem tanulni, saját magam fizetem ezeket hála a lakhatás és a kaja ingyen van, reggel tornán kívül még délután néha sétálok egy kicsit vagy jó nagyot, ritkán találkozom azzal az egy emberrel akit a barátomnak gondolok sajnos elég messze jár egyetemre, ő vele kocsikázunk vagy motrozunk, kb én is úgy vagyok ha unom magam de mondjuk én érzek is egy kéztetést ahoz hogy fel üljek a motorra és el menjek erre-arra ugyan ez van autónál is.

Szívesen lennék a helyedben,már úgy értem vannak barátaid, családi vállalkozásban dolgozhatsz ami azért lehet rugalmas is, tudsz tervezni ami szerintem jónak mondható, sportolsz ami szuper, már csak célokat kéne ki tűzni magadelé és barátnőt találni így már azért csak jobb lenne, legalább is nekem ez már egy szép állom élet lenne.

21F

2019. okt. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van ettől rosszabb is :/ inkább értékeld
2019. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom és értékelem is. Nem tudom, lehet hiába van meg minden, ha a társasági élet meg hiányzik.
2019. okt. 28. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!