Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a tévében azért...

Szerintetek a tévében azért mutatnak általában jómódú embereket, hogy akik szegények, azok magukat okolják a szegénységükért ne mást?

Figyelt kérdés
Újságban,tévében általában színészeket,énekeseket,modelleket lehet látni,ami a közös bennük hogy mindannyian jómódúnak tűnnek.Márkás ruhákban járnak,Audival,Bmw-vel közlekednek,mindig jól néznek ki,külföldön nyaralnak,stb.Az embernek az az érzése támad,hogy ez az általános,Az emberek jómódúak,aki meg nem él jól az szégyellje magát csakis magát okolhatja hogy rosszul él Magyarországon,A lehetőségek országában,ebben a paradicsomban.Mert aki egy ilyen gazdag országban szegényen él,Az egy lúzer.Legalábbis nekem ez az érzésem,hogy ezt akarják velem éreztetni.Hogy a rendszer jó,és akinek nem tetszik,Az a hülye.Hiszen itt minden rendben van,nézd meg Palvin Barbit,vagy Dzsudzsák Balázst például.Tehát szerintem azért mutogatják nekünk a celebeket,meg a jólétüket,hogy maradjunk csöndben,ne elégedetlenkedjünk,és magunkat okoljuk a szegénységünkért.
2019. okt. 22. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért. Hanem mert ez kell az elbutult népnek. Mert inkább leülnek megnézi azokat a pocsék celebműsorokat ahelyett, hogy valami értelmeset néznének ha már tévéznek. Erre mondják, hogy amíg lószar van veréb is van.. Ezekkel a celebmásorokkal az a cél, hogy minél butább legyen az ember, így a fontosabb dolgokkal nem foglalkozik, mert fel sem fogja.
2019. okt. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1:TV csatornák olyan műsort adnak, amire igény van.

2:Az átlag emberek szeretik a celebeket, akiknek általában sok pénzük van.

3:A "szegényebbek" inkább néznek vidám pénzes embereket, hogy kikapcsolódjanak, mint rossz kedvű csórókat.

2019. okt. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is azért mert erre van igény!
2019. okt. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én évek óta nem kapcsoltam be a tévét, mert nem érdekel az a sok baromság ami benne van. Pár hónapja rá kellett gugliznom ki az a Palvin Barbi, mert gőzöm sem volt, csak olvastam itt is a nevét.


Neked is jogod van nem nézni, pláne ha ennyire lehúzza a hangulatodat.

2019. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szegény ember a gazdagra kíváncsi, mert olyan akar lenni, mint a gazdag. Hogy két utcával arrébb az ugyanolyan filléres gondokkal küzdő ember hogyan él, az egyáltalán nem érdekli, hisz pont úgy él, mint ő.

De Luxus Vivi, meg Vajna Tímea meg a többi celeb nagyon másként, sokkal jobban él. Őrájuk tehát kíváncsi.

A kereskedelmi tévék és a bulvárlapok pedig az alantas emberei ösztönöket szolgálják ki műsoraikkal. Ez még nem is a legalantasabb. A valóságshow-k, amikben szexelnek és trágárkodnak, még 5 szinttel lejjebb vannak.


Szóval a cél nem az, hogy a szegény ember magát okolja szegénységéért, hanem, hogy elvigyék egy álomvilágba, ill. megmutassák, kit kell irigyelnie.

2019. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen rájuk kíváncsiak. A szegények számára is sokkal érdekesebb az, hogy Gazdag Jani magánrepülővel utazott a trópusi nyaralásra, mint az, hogy Csóró Mari megfőzte a krumplis tésztát a hat pujának. Az elsőt csak a tévében láthatják, a második pedig csak egy átlagos hétköznap.
2019. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán te erre koncentrálsz, vagy rossz helyen nézelődsz,azért látod így. Nézd meg pl a híradót, meg barátok köztöt, stb. Vannak átlagemberekről szóló műsorok is bőven. Mondjuk, én egyikre sem tartoj igényt, mert nem érdekel. Inkább természet műsorokat, dokumentum és egyéb filmeket nézek, ami nem folyik a csapból is.

Egyébként nem vonz a gazdag, semmirekellö celebek ostoba kirakat élete. Nincs benetartalom, unalmas.

2019. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!