Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon lampalazas vagyok!...

Nagyon lampalazas vagyok! Hogy oldjam meg a holnapot?

Figyelt kérdés
Holnap az egyik tantárgyból felelni kell az egesz osztaly elott, de az egesz szoveget fel lehet olvasni, amit kiegyezeteltél. Nagyon felek emiatt mert mindentol zavarba jovok es mindenre elore rastresszelek. Minden feleles elott remeg a kezem, meg a labam, es gyorsan dobog a szivem. Nem azert, mert nem tudom, hanem mert ennyire izgulok:( Par osztalytarsam megkerdezte a tanart hogy miert nem lehet nem osztaly elott felmondani,de azt mondta hogy azert hogy halljak a tobbiek...szoval nagyon felek a holnaptol, muszaj bemennem mert tegnap hala Istennek hogy nem kerültem sorra. Es mar csak holnap lehet felmondani, kulonben egyes. Esetleg majd azt tudom tenni hogy megkerem hogy hadd mondjam fel ora utan, es nagyon remelem hogy megerto lesz velem. Csomo tanar azert nem hov ki felelni mert latja hogy mennyire stresszelek es emiatt rontanam el az egeszet. Mit tegyek? :(
2019. okt. 23. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyakorold. Mondd fel rendszeresen, idegeneknek. Akkor szokod, látod, hogy nincs baj és elmúlik.
2019. okt. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Prezentáció előtt én arra gondolok, hogy a többiek úgyis a telefonjukat nyomogatják (és ez valóban így van). Egyébként az oktató felé fordulok, és neki mondom el a mondanivalót.
2019. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tuleltem:D Alig figyelt valaki XD
2019. okt. 24. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!