Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is olyan itt, hogy...

Nektek is olyan itt, hogy egyik nap mindenkivel tök jó, beszélgetés, viccelődés, hálálkodnak a hasznos tanácsért, másnap meg mindenkivel csak a veszekedés megy?

Figyelt kérdés
Nekem igen, és érthetetlen. Ma vagy négyen belémkötöttek, mármint a válaszaimba, pedig általában nem szoktak. És még csak nem is írtam semmi olyasmit. Ki érti ezt?
2019. okt. 23. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Általában nem, többnyire normálisak vagy semlegesek velem, de ma pont volt ilyen. Mondjuk ma épp egy olyan kategóriába írtam ki egy kérdést, amelyikbe nem szoktam (Szexualitás). Lehet, hogy ott alapból ilyen degeneráltak az emberek, nem oda kellett volna írnom a kérdést. Totál idióta kommentek jöttek eleinte.
2019. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a megoldás, hogy nem kell felvenni, csak jelenteni.
2019. okt. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
62%

Van egy külön állatfaj, akik arra használják az oldalt, hogy itt tombolja ki az élete kudarcait.

Mondjuk személyesen is ismerek egy ilyet, ráadásul rokonom, tökéletesen ráillene a frusztrált gyk-s jelző.

Nem vagyunk egyformák.

De hogy ennyire?

Vannak, akik barátokat, ismerősöket, jó beszélgetéseket keresnek, és vannak, akik beszólásokat, bunyót, pökhendiséget.

Beteg emberek az utóbbiak, nem kevés van sajnos. :(

2019. okt. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!