Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kit választanátok? Vélemények?...

Kit választanátok? Vélemények? (hosszú és gyerekes)

Figyelt kérdés

Van két barátom akik közt választani kéne. Az osztályban velük ketten értek a leginkább szót. Csak sajnos ki nem állhatják egymást, szünetben külön-külön járnak. Nevezzük õket A fiúnak és B fiúnak. Mindkettõnek nehéz karaktere van.


A fiúval nagyon jóban voltam, és még vagyok valamennyire. Nagyon egy hullámhosszon vagyunk, sokat nevetünk, hosszúkat beszélgetünk. Viszont a többi barátját picit unom (nincs téma), de nem ez a fontos... Szóval olyan a természete hogy ha öszeveszik valakivel akkor mindenkit beleszervez. Õ az az ember aki mindig eléri amit akar... Ha nem úgy cselekszünk ahogy akarja akkor képes begurulni... És az osztály nagy része pedig követi, min juhok a pásztort. Amikor veszekedése van akkor megy kampányolni, és mindenkit be szervezz az ember ellen. Sajnos én ilyen fajta barátot nem igazán szeretnék... De õvele nagyon sokat nevetünk és jóba vagyunk jelenleg... De ha öszeveszünk? Nem érzem úgy hogy benne annyira meg lehetne bízni.

A másik meg az hogy nagyon gyorsan tudja megváltoztatni a véleményét.


B fiú zártabb és nem annyira képes emberi kapcsolatot létesíteni... Vannak fura dolgai, de amúgy nagyon inteligens, és sok közös témánk van. Nem túl sértõdékeny és vannak közös témák meg jó és szórakoztató vele beszélgetni. Ha öszevesznénk nem tudom mire lenne képes de nem hinném hogy beszervezne minden barátot maga mellé.

Nem az az ember akivel ki lehet mindent mondani de tökre jó hogy vele nem folytonossan az a téma hogy mi van rosszul meg hogy ki mit csinált meg mit tuddom én.... Különben meg el is fogad ahogy vagyok és nem kezel hülyeként, mint sokan másan.

Amúgy õ is picit kétszínū de nem érzem úgy hogy annyira képes lenne hátba szúrni mint A fiú. Meg õ nem akar annyira bántani stb. Picit meg érzéketlen és nagyon jó nyelve van szóval azt lenne képes bebeszélni mindenkinak amit csak akar... Bár olyat meg nem láttam hogy ezt tette volna, de min1 õ megvan gyõzõdve arról hogy ha manipulálni kéne valakit akkor simán megtenné.



Nem tudom hogy valamit számít-e, de mivel lehet hogy valaki megkérdezné: én lány vagyok. De 100% hogy sem én sem õk nem érzünk semmi mást egymás iránt. Én ilyen fiús lány vagyok (az osztályonban levõ fiúkkal sokkal jobban el tudok beszélgetni mint a lányokkal; nagyon kedves lányok de sajnos nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon és roppantul unjuk egymást) és A fiú pedig pont olyan lányos fiú. B-nek teljesem mindegy, szinte senkivel nem szokott rendesen beszélgetni (csak velem meg még 2 baráttal).



Tudom hosszú és gyerekes, de ezt légyszi ne fejtsétek ki nekem! A véleményetek érdekelne, hogy ti kit választanátok :)



2016. ápr. 20. 01:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
B fiút választanám.
2016. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ez a kettő van akkor B.

De leginkább C aki nem manipulatív és nem szervezkedik egyfolytában.

2016. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Mindemkinek ment a zöld :)


Kettes, mintha a szívembōl írtál volna 😂😩

2016. ápr. 20. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha választani kell, szerintem jó, ha képes vagy a "B"-t választani. Mert embert barátjáról...

Az "A" típus mellett bizonyos értelemben könnyebb a túlélés rövid távon, de ahol ő a félszemű, aki király, az a társaság általában nagy erőkkel és még nagyobb magabiztossággal megy a szakadék felé, abbéli örömmel, hogy milyen könnyű és jó a lejtős pályán, falkában menetelni; kiröhögve és lesajnálva adott esetben azokat, akik szembe mennek az árral.

A "B" Közelebb van az Igazsághoz, de könnyen leverheti a lécet.

2016. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha ki nem állhatják egymást? Nem szoktak veszekedi, néha egyikkel, néha másikkal lógsz. De azért ez a választgatás, ez nem valami emberi. Félő,hogy megsértődik az egyik. Mi lenne ha vagy mindkettőt tűrnéd, vagy egyikkel sem beszélnél? Mert ez így köcsögség lenne a részedről, már bocs.
2016. ápr. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ez tényleg gyerekes, de a másik két fiú részéről. miért kéne egyáltalán választanod? aki biztosnak érzi a barátságotokat, az nem állít téged választás elé, mert pontosan tudja, hogy a szívedben lévő hely nem véges, és nem ugyanazt a mennyiséget kell szétosztanod közöttük, hanem ugyanúgy tudsz mindkettőre összpontosíatani. nekem sem jönnek ki a barátaim egyformán, értelemszerűen mérlegelem, hogy melyik programot kivel csináljam. minden megoldható kellő szervezettséggel és jó kommunikációs készséggel.
2016. máj. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!