Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ezen az oldalon fent van,...

Aki ezen az oldalon fent van, annak nincs élete? Unatkozik? Magányos? Nem tudja hogyan tovább? Nem akar semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet ennek az oka?


Először írjátok le a véleményeteket,majd mond el te miért vagy itt?

Mióta vagy ezen az oldalon? 1 hónapja? vagy 1 éve? Stb..

Jó ez neked így?

Kor/nemet is írjatok.


2019. okt. 26. 05:15
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Naponta mennyi időt töltesz itt?

Vagy heti szinten körülbelül?

Van aki már függő?

2019. okt. 26. 05:17
 2/23 anonim ***** válasza:
79%
Ügyeletes vagyok a melóhelyen és épp nincs semmi tennivaló. Nem emlékszem mióta vagyok itt. Ha tudok szívesen segítek azokban a témákban amikhez konyítok, kérdezni ritkán kérdezek. Naponta ránézek az oldalra, néha többször is. 40+F
2019. okt. 26. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

11 éve vagyok itt. Legtöbbször csak olvasgatom oldalt. Szoktam válaszolni is, ha úgy érzem, hogy hasznos a mondandóm. Sok embert megismertem innen. Legtöbbjükkel személyesen is találkoztam és a mai napig tartjuk a kapcsolatot.

Általában reggel és este olvasom az oldalt. Hétvégén van, hogy nappal is, amikor délután pihengetek.

36N

2019. okt. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
84%

Pár hónapja vagyok itt,a gyerek születése óta nem nagyon tudok felnőtt társalgást folytatni,magányos is vagyok.Mások problémáinak olvasgatása tereli a figyelmemet a sajátomról. Szánalmas vagyok.


34N 11hetes babával

2019. okt. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Pár hónapja vagyok fent. Úgy kezdődött, hogy az egyik, kerti problémámra próbáltam megoldást találni és itt kötöttem ki.

Rájöttem, hogy nincs olyan ostoba kérdésem, amit itt már ne tettek volna fel!:))

....és elkezdtem olvasgatni. Ha tudok értelmes tanácsot adni, akkor megteszem.

Nem tudom, meddig maradok....úgy érzem túl sok az értelmetlen, agresszív, bántó, reakció, amelyekkek a választ író a saját fusztrációit próbálja enyhíteni.

2019. okt. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

Van tükröd?

Állj elé és akit benne látsz, annak tedd fel ogyanezt a kérdésed.

.

Válasz a kérdésedre:

azért, hogy választ kapjál ugyanúgy te is. mint sokan mások.

2019. okt. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
7-8 éve (38F) nem életemet tölti ki az oldal látogatása és olvasgatása, de érdekes látni miképpen gondolkodnak emberek, jó, hogy sok kategória van, lehet informálódni, megkérdezni az embert érdeklő dolgokat.
2019. okt. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%
1, Egyedül vagyok, sokszor tudom, hogy más, értelmesebb dolgot is tehetnék (bár ellátom a szükséges feladataimat a munkán kívül, de ez nem elég, ha élni akarok); 2, Nem szeretek max. 2-nél több emberrel együtt lenni; hiányosságaim vannak az életben; 3, Elég régóta vagyok itt megszakításokkal, úgy emlékszem, hogy 2014 óta; 4, Nem jó ez nekem így, mert a virtuális jelenlét nem egyezik a valós találkozásokkal, emberi kapcsolatokkal. /37F/
2019. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 4 éve vagyok fent, és vannak pár hónapos kihagyásaim. Lehet, hogy a magány is közrejátszik ebben, mert gyakrabban lépek be az oldalra, ha így érzem magam. Szerintem nem vagyok függője az oldalnak, de szeretek kérdéseket olvasni/válaszolni több kategóriában is.

N38

2019. okt. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
7-8 éve regisztrálhattam kb. Van hogy hetekig nem lépek föl van, hogy naponta többször. Vagy akkor jövök fel, mikor egyedül vagyok, mert nem tudok találkozni a párommal vagy hazamenni és valamivel el kell ütni az időt, de nincs kedvem semmihez. A másik pedig, mikor valóban konkrét kérdések érdekelnek, ilyen szokott lenni az étel-ital kategóriában főzéshez tippek, válaszok..pl
2019. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!