Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ezen az oldalon fent van,...

Aki ezen az oldalon fent van, annak nincs élete? Unatkozik? Magányos? Nem tudja hogyan tovább? Nem akar semmit sem csinálni?

Figyelt kérdés

Vagy mi lehet ennek az oka?


Először írjátok le a véleményeteket,majd mond el te miért vagy itt?

Mióta vagy ezen az oldalon? 1 hónapja? vagy 1 éve? Stb..

Jó ez neked így?

Kor/nemet is írjatok.


2019. okt. 26. 05:15
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

2015-ben regisztráltam, mert akkor valahogy idetévedtem és nekem is voltak kérdéseim illetve néhány kérdésre válaszolni szerettem volna. Eleinte egyébként főleg az akkori kedvenc előadómról kerestem és tettem fel kérdéseket, mert máshol nem igazán találtam magyar rajongókat, angolul meg még nem annyira tudtam :D De ennek hála volt, akivel sikerült egész jól elbeszélgetnem.

Mostanában hetente többször is feljövök, és általában válaszolni szoktam meg néha kérdezni is, bár ez utóbbit már ritkábban teszem. Általában akkor jövök fel ha éppen unatkozom és nincs más dolgom, mert itt jól el tudom ütni az időt.

17/L

2020. febr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az emberi ostobaságon jókat lehet nevetni, kb 2 hetente fel lesek.

Átutazás alatt.


+ Szakmai tanácsokat szoktam adni alkotásban, olyannak akinek érdemes is.

2020. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
2020. márc. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!