Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek igazán az...

Hogyan legyek igazán az osztály részese? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tavaly iskolát váltottam. (7.-es vagyok)

Lettek barátnőim, van 2-3 lány, akiket nagyon szeretek, de a többiekkel is jól kijövök! Már nem érzem olyan idegennek ezt a környezetet, mégis néha háttérbe szorultnak érzem magam. Nem vagyok zárkózott, de az a típus sem, aki mindenkihez, odamegy és mond valmi vicceset. Nekem itt eszembe jutott valaki, de biztos a ti osztàlyotokban is van/volt ilyen ember. Angol órán pedig elöl ülök, a baràtnőm hátul és kicsit rosszul szoktam érzni magam, mikor hátul nevetnek valamin én meg kimaradok az egészből és unott fejjel hallgatom a tanárt. Persze az az ember, akiről az előbb beszéltem, biztos be tudna mindenbe kapcsolódni. Hogy lehetnék én is ilyen? Vagy egy kicsit nyitottab?



2019. okt. 26. 20:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és persze crushom is van, akinek nem akarok megfelelni, de nem baj, ha felfigyel rám.🤣
2019. okt. 26. 20:20
 2/7 anonim válasza:
Próbálj meg egy kicsit másokkal is beszélgetni, nyitottabb lenni. Valószínű, hogy angolon ülnek melletted is esetleg vele/velük is nyugodtan szóba elegyedhetsz. Ahhoz, hogy olyan legyél,mint az az ember meg kell változz viszont ezt ne azért tedd mert féltékeny vagy, hogy kimaradsz pár dologból hanem azért mert úgy jobban fogod érezni magadat. A chrushodért se változz meg. Próbálj meg mindenkihez kedves lenni valami biztatót mondani nekik.
2019. nov. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon szépen köszönöm a segítséged!
2019. nov. 10. 21:18
 4/7 anonim válasza:
Szia! Figyeld meg azt hogy őket mi érdekli, nézz utána a neten és a szünetben kapcsolódj be te is. Nekem ez mindig ment. Vagy csak egyszerűen kérdezz tőlük valami teljesen általános dolgot, amit meg mersz kérdezni bárkitől és kezdj el vele beszélgetni abban a témában. Én egy elégge extrovertált személyiség vagyok úgyhogy nekem ez úgy kb. 4. osztálytól ez valahogy rutinból ment, azóta kb. az egész osztály a haverom lett és nem kell hozzá az se hogy egy hülyegyerek legyek aki mindig bosszantja a tanárokat és amiatt szeretik, vagy hogy a szüleim pénzesek legyenek 😒... A lényeg hogy valahogy kapcsolódj be a beszélgetésükbe. (8. -os vagyok.) 14/F
2019. nov. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

*(Az előző vagyok)

Ja és a crush-odtól pedig nem kell félned, csak szemezgess vele a többi úgy is jön majd magától hiszen ő a fiú. Ha meg nem jössz be neki akkor sem fog elevenen felfalni, ne félj az elutasítástól, engem is utasítottak már el 1000x.

2019. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

*(ismét csak az előző vagyok 😒 (bocsi))

Itt van 2 videó ehhez a dologhoz:

[link]

[link]

2019. nov. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Úristen köszönöm! Nem hittem, hogy ennyi válasz érkezik!😍
2020. febr. 28. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!