Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lesz még belőlem valami, ha...

Lesz még belőlem valami, ha 27 évesen még sehol nem tartok, nincs valódi szakmám és szaktudásom?

Figyelt kérdés

Valahogy problémát jelent számomra az elköteleződés. Minden téren.


Van diplomám, de kellő önismeret híján nem abból, amiből kéne, plusz az nem ad konkrét szakmát. Van olyan tudásom, amivel tudok pénzt keresni, csak az is olyan, hogy hosszú távon érzem, hogy nem irodista akarok lenni.


Egyébként jó agyam van, magas pontszámokkal bejutottam mindig oda, ahova akartam, de valamiért gimi óta fokozatosan eltűnt a motivációm. Valahogy nem hiszek magamban meg abban, hogy van értelme bármilyen utat követnem... meg nem szereztem élményeket. Csak tanultam, otthon voltam, alkalmazkodtam az iskolai követelményekhez, de egyszer se éreztem azt, hogy igazán azt csinálhatom, amit csak akarok és tét nélkül szórakozhatok és kereshetem magam. Ez kimaradt. Ezért vagyok most elveszve. Csak félek, hogy ez már állandósulni fog.


2019. okt. 26. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok/voltam.

De erőltettem, hogy olyat tanuljak ami érdekel, a második diploma már szinte sétagalopp volt így, olyan munkám van ami érdekel és szeretem. Az életem ezen része pusztán ennyitől rendeződött is (minden más katasztrofális, de az más kérdés)

2019. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!