Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is kifizettétek volna?

Ti is kifizettétek volna?

Figyelt kérdés
Egy gyors étterembe bent volt egy 20 as éveiben járó srác. Öltöny nyakkendő, ahogy kell. Ha jól hallottam csak egy hot dogogot kért. Aki kiszolgálás volna véletlen másnak adta oda kaját. Mikor rájöttek mondta a lány kollégája hogy csináld újra.... A srác megkapta a hot dogot majd visszament és fizetett még egyet. Mondták neki hogy nem kell ők rontották el de a srác mondta hogy ne legyen a lánynak hiány és hogy keres annyit hogy ne számítson. Kifizette mintha természetes lenne és elment egy rossz szó nélkül. Te is fizettetek volna vagy hagytad volna a lányt sz@rba...
2019. okt. 27. 00:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem sztem nem esett volna le, hogy emiatt bááárki is szívna, szóval nem.

Bár én főleg a nagy cégekkel szemben tanusítok végtelen önzőséget. Nem tudom milyen ez, ha ott vagyok biztos tudom mit teszek.

2019. okt. 27. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem fizettem volna ki. Ő hibázott, miért fizessek érte?


Amúgy már olyan volt velem, hogy nem azt hozták amit rendeltem...vagy nyers ételt hoztak ki.

Visszaküldtem, és kész. Nem fizettem ki.

2019. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem kell kifizetnie ilyenkor a vendégnek. Gyorsétteremben dolgozom, előfordul az ilyen, ilyenkor mindig kap újat a vendég, és felírjuk a selejthez. A lánynak se lesz belőle baja.
2019. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Értem. Én meglepődtem ekkor... De amúgy a lánynak nem kérte el a számát se ilyesmi... Ez sztem egy emberi gesztus volt... De jó volt látni hogy egy fiatal srác nem kezd reklamálni hogy elbaszták, hanem fogta és fizetett egyet...
2019. okt. 27. 16:54
 15/16 anonim ***** válasza:

"nem kezd reklamálni hogy elbaszták"


Miért kezdett volna reklamálni, hiszen kapott volna egy másikat...

2019. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

" Ez sztem egy emberi gesztus volt"


Bar nem akarok rosszindulatu lenni, de erosen ketlem, hogy a srac akkor is kisegitette volna az eladot, ha az fiu lett volna es nem lany....

2019. okt. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!