Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem csúnyák a feketék?

Csak szerintem csúnyák a feketék?

Figyelt kérdés
Nem vagyok rasszista, ha mellém ül egy fekete a buszon nem ülök el mert nem zavar. Volt fekete osztálytársam is gimnáziumban és nagyon jóban voltam vele. De mindenféle rossz indulat nélkül úgy néznek ki a feketék mint a majmok. Az osztálytársnőm is, kedveltem, de szegénykém olyan nagyon csúnya volt. Főleg a fekete férfiak akik olyan gorillaszerűek. Nektek mi a véleményetek?

2019. okt. 27. 13:39
1 2 3
 21/29 anonim válasza:

>de pl. ha egy fekete azt mondja hogy az összes fehér rossz ember mert 200 éve rabszolgaság volt Amerikában, akkor afelett szemet hunynak a bugyuta emberek, annak ellenére hogy a fekete ugyanazt csinálja egy ilyen esetben: azt amit 200 éve csináltak a fehér ültetvényesek az Amerikai Egyesült Államokban, azt kiterjesztik egy egész rasszra és ez alapján ítélik el vagy vetik meg a fehéreket

bocs csak kicsit sietve gépeltem :-|

2019. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ez nincs így. Én már láttam szép/helyes feketéket is. ;)
2019. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csúnyák, nekem leginkább semlegesek, de nem jönnék össze fekete pasival.
2019. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
47%

13:

te valami nagyon hulye vagy

pff na ja ha valaki nem ellenseges a feketekkel sot meg baratja is van de nem talalja oket szepnek az rasszista

kepzeld en a sajat batyamat nem talalom szepnek, attol meg szeretem azt a tokfejet :dd

vagy ha en most visszautasitom egy meleg ember kozeledeset mert szexualisan nem vonzodok a ferfiakhoz, akkor en homofob lennek?

2019. okt. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
93%
Elég nagy általánosítás így feketézni. Ha színben nem is annyira, de arcformában és testalkatban elég változatosak. Azok a feketék, akikkel mi találkozunk, azok általában a bantu rasszba tartoznak, mert őket vitték szét a világban a gyarmatosítás során. A bantukra jellemző volt a széles orr, nagy száj, robosztus testalkat, stb. Ettől függetlenül viszont van még csomó rassz a feketén belül. A pigmik például alacsonyak és nőies arcszerkezetük van, keskeny arccsontozattal. A nílusi feketék vékonyak, magasak, kerekebb az arcuk a bantukénál és jóformán korom fekete a bőrük. A madagaszkári feketéknek olyan az arca, mint egy európainak, csak a színük más. Egy kalap alá venni az összeset olyan, mintha egy kalap alá vennél egy japánt és egy kaukázusit, mert mindkettejüknek fekete a haja és világos a bőre. A bantuk nekem sem jönnek be, de vannak olyan rasszok Afrikában, amik inkább. Viszont így európaiként, ízlésben a fehéret preferálom én is.
2019. okt. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%
Olyan helyes fekete pasik vannak, jobbak mint néhány fehér.. persze vannak, akik nem helyesek/szépek, minden rasszban vannak szebb meg csúnyább emberek, a szépség alapból relatív. :D
2019. okt. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Sunshinedoll ***** válasza:
27%

Kijelenteni h minden fekete csúnya és a sok millió fekete közül alapból elutasítod, hogy bármelyikhez is vonzódnál az rasszizmus mifelénk, de legalábbis a nyugati világban, mert a preferenciádat a társadalmi normák és szépségi ideálok befolyásolják.


Nem értem, miért sértődtök meg, ha valaki lerasszistáz benneteket, minden fehér ember rasszista, ki kevésbé, ki jobban és minden napos munka és tanulási folyamat leszokni a rasszista viselkedésről, és most nem az olyan nyilvánvaló viselkedésről gondolok, hogy nem veszem fel dolgozni, vagy leköpöm az utcán.

Feketéket legorillázni meg annyira egyértelműen rasszizmus, nem is értem, miért kell tagadni lol. Ha valaki rasszista véleményt mond, ne sivalkodjon, ha utána lerasszistázzák.


Az, hogy egy meleg férfi nem jön be teljesen más dolog, mi mintha egy fekete nem jönne be. Semmi köze a kettőhöz egymáshoz, de értékelem, hogy van, aki próbálkozik megmagyarázni, miért is nem rasszista :D

2019. okt. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Sunshinedoll ***** válasza:
31%

Az én időmért egyikőtök sem fizet, googlizni ti is tudtok, nem sokba kerül utána nézni és nem a fehér pajtiktól megkérdezni, hogy szerintük mi rasszista és mi nem.

Legalább tanultok valamit a csordaszellemen kívül is.

2019. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a "fehér pasik" csúnyábbak, kinek mi, más-más ízlés.
2019. okt. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!