Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ismerősöm rasszista, vagy...

Az ismerősöm rasszista, vagy a feketék tényleg büdösek? (az összes, és alapból)

Figyelt kérdés

2017. szept. 2. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Nem, nem minden fekete büdös.
2017. szept. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Van benne valami mert anyukám is mondta hogy amikor az Államokban volt és mentek templomba és akár a boltokban is van egyfajta jellegzetes szaguk és ez valszeg genetika és a számunkra feltünő lehet .
2017. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Bihar Valatonon ***** válasza:
35%
Ez baromság még anyukádtól is...nincsen semmilyen szaguk
2017. szept. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Alapból biztos hogy nincs. A kollégiumomban elég sok fekete, arab és ázsiai is él fehéreken kívül. Én (és sokan) úgy tapasztaljuk, hogy higiénia szempontjából a feketékkel semmi baj sincs, a kínaiak/vietnámiak/egyebek viszont rohadtul nem adnak magukra és sok közöttük teljesen jól el van a mocsokban. A fürdés naponta meg pláne kizárt nekik.
2017. szept. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem büdösek, mas az illatuk, ennyi. Mindenkinek van alapbol egy bizonyos illata, a higieniatol függetlenül. Ez valahogy olyan, mintha bemesz mas lakasaba ott mas illat van, akkor is ha tisztasag van.
2017. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én külföldön élek, és itt igencsak sokféle népség él. A más rasszba tartozó embereknek tényleg van egy rájuk jellemző alap bukéjuk. Biztos a fehéreknek is, csak ezt mi magunkon nem érezzük. Ezt mindenféle rasszizmus nélkül mondom.
2017. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Egyszer a Dokikban hallottam asszem, hogy egy nővérke mondta, hogy az újszülött fehér babáknak sima babaillata van, a fekete babáknak pedig újszülött és sonka szaguk :D

Akkor azt hittem, csak poén, de az itteni válaszok alapján lehet benne valami :o

2017. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Minden embernek van illata. Egy népcsoportba tartozók nem igazán érzik egymásét. Minél távolabbi népcsoport, annál jobban érezhető a másik illata. Az más kérdés, ki milyennek érzi, jónak, vagy rossznak.
2017. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim ismertek egy feketét, akinek volt egy jellegzetes szaga. Hogy az összes fekete "jellegzetes szagú"-e, azt nem tudom, de szerintem bunkóság azt mondani, hogy mind büdös.
2017. szept. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Valaki írta, hogy minden rasszra jellemző egy illat. Na most mi fehérek a sajátunkét nem érezzük. A fekete emberét igen. Ha ez valakit zavar, onnantól kezdve szagnak hívjuk. Amúgy az afrikai négerek a legszabosabbak / büdösebbek / illatosabbak.
2017. okt. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!