Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A feketék habitusát a fehérek...

A feketék habitusát a fehérek ha akarnák sem tudnák felvenni, megtanulni?

Figyelt kérdés

Pl gondolok itt az öltözködésükre, rajtuk a laza ruhák olyanok mintha abba születtek volna, semmi erőltetett nincs benne, rajtunk már nem áll jól az "Ő" ruha viseleti szokásuk, vagyis jobban mondva hamisan tűnünk benne.


A zenéjük is sajátos, hiába rappel akármilyen ember ha nem fekete, akkor olyan hiteltelen az egész. Az életvitelük is sokkal lazább, nálunk nagyon sok dolgot nem lehetne összeegyeztetni, ami náluk már átlagos, pl ott egy pár éves gyerek simán részese nagy családi összejöveteleknek ahol aki cigizik az, szív füves cigit is és ez természetes, az mellékes hogy a gyerek már tizenévesen beletanul, és ezek értelmiségi családoknál is jelen lehetnek, nem olyanokra kell gondolni mint itthon a naplopó cigányok.


Nálunk hány családban van ilyen? Itthon már a szülő zavarja kifelé a másikat nehogy a füst érje a gyereket.

Szerintem abban egyetérthetünk hogy mi konzervatívabb felfogással alakultunk ki, vagy ez butaság?


2017. júl. 19. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nevelés kérdése. Bármit meg lehet tanulni, de ezt szerintem nem érdemes. A cigi káros, a gyerekekre pedig sokszorosan is káros, ezért nem engedi normális ember a gyerekeit cigi közelébe.

Az ilyen nagyon laza bandázós feketék, amúgy pont olyanok mint a naplopó cigányok. A műveltebb feketék pedig többnyire nem ilyen lazák.

Az meg, hogy egy reppelő fehér ember neked hiteltelen, az csak a te véleményed, pl a Belga szerintem teljesen hiteles (nekem mondjuk ez az egyetlen rap amit valaha önként meghallgattam.)

2017. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hollófernyiges ***** válasza:
52%

A világ legjobb rappere fehér, a toplistákat meg épp most tarolja le egy soul számmal egy - még csak nem is amerikai, hanem brit - fehér csávó.

Úgyhogy azt hiszem tanulható.

https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN1yk

2017. júl. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez de jó dal! köszi!
2017. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!