Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért utálják egymást?

A nők miért utálják egymást?

Figyelt kérdés

De ez 99,9%-ban igaz!

Vannak akik csak ok nélkül gyilkos nézéssel stírelnek egy másik (idegen) nőt, de rengeteg olyan barátnő van aki sunyiban mond mindent a másikról.


2019. okt. 29. 04:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
48%
Á, ez nem igaz, csak azt utálják aki szebb, fiatalabb, gazdagabb, jobb pasija van,magasabb beosztásban van vagy ezek tetszőleges kombinációja.
2019. okt. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ahh..igen! Akkor én kérek elnézést ha csak ilyen kevés alkalommal! :D
2019. okt. 29. 04:40
 3/37 A kérdező kommentje:
De érdekes,hogy 2 szép nő sem kedveli egymást, vagy legalábbis az egyik a másikat.
2019. okt. 29. 04:42
 4/37 anonim ***** válasza:
42%

Valahol elemzik gyerekkortol kezdve a pszicjologiajat a dolognak hogy a gyerekek miket tanulnak azaz mi hogyan hat a szemelyisegfejlödesre. Ezt a testveri kapcsolatokon keresztül.

Pl lany fiu kapcsolatokban a masik nemröl tanulnak sokat tudattalan, ami jol fog jönni parkapcsolati kezdemenyezeseknel, pl egy növerekkel felnött kissracban felnöve nem lesznek olyan gatlasok hogy uristen hogyan szolitsam meg mert ö làny. Es forditva. A bàtyàk közt felnött lanyok könnyebben feltalaljak magukat fiuk közt, oldottabbak. Könnyebben alakitanak ki a masik nemmel kapcsolatokat


Vagy a sokgyerekes csaladoknal a csoportos kollektiva, összetartas, a masikhoz nagyobb alkalmazkodo kepesseg tud erösödni, ök nem lesznek pl introvertek vagy asszocialaisak vagy magànyosak.


A lany-lany testveri kapcsolatrol elemezték azt hogy ilyenkor pedig az automatikus verseny/rivalizacio területe erösödik, azaz mivel hasonlok eleve (mindkettö lany es babàznak)jönnek az olyanok ha neki van barbija nekem is kell, ha ö sok piros pontot kap a suliban en meg sok feketet akkor rosszabb vagyok nala? Egeszen kicsi kiortol egyfajta megelözöm, en is vagyok olyan jo, bizonyitasi kenyszer ver gyökeret, ami szinten a fejlödest szolgalja azaz pozitiv. Motival arra hogy te is megtanuld, megcsinald, jobb legyèl. Az mar mas tema hogy gyakran a külsösegeknel all csak meg a dolog hogy en is vagyok olyan szép és kapos, vagy szebb, (mert ugye az embereknel forditva van, a nök a szinesek hogy felkeltsék a masik nem erdeklödeset, mig allatoknal viszont ez gyakorta a him pl lasd kakasoknal)es nem terjed tovabb arra valahogy, vagy csak latszolag, hogy en jobban akarjak tanulni. Munkahelyeken is irto ritka az a nö aki a munkaban törtet elöre es rivalizal hogy màsok felé kerüljön, gyakorta kimerül csak annyiban, hogy vekonyabb akarok lenni.

De önmagaban a verseny, rivalizacio az valojaban egy pozitiv motivalo erö lenne es lany lany kapcsolat a szemelyisegfejlödes ilyen iranyu motivalasat segitenè valojaban pszichologiai szempontbol.


A fiu-fiu testveri kapcsolat hatasarol a szemelyisegre sajnos nem emlekszem

2019. okt. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
14%
*mig àllatoknàl ez gyakorta forditva van. A himnek kell bizonyitania hoditania hogy megkapja a nöstenyt
2019. okt. 29. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Na meg azt bírom amikor számomra (és más férfi számára is szerintem) egy szép nőre azt mondják,hogy hogy néz már ki!

Vagy amikor direkt beszégyenítik pletyka szinten más csávók előtt különböző női dolgokkal.pl (együtt öltöztek és kellemetlen szagú volt, nem használt időben tampont, szőrös,görbe a lába, büdös a szája,koszos a papucsa.. szóval kegyetleneek a nők egymással!

2019. okt. 29. 05:19
 7/37 anonim ***** válasza:
17%

Talàn ott lehet a dolog kulcsa amig a lanyoknal a versenyszellem kimerül a külsösegekben , de felnöve inkabb fiuknal ez a fajta versenyszellem inkabb a penzben mutatkozik meg (azon kivül hogy erösebb helyesebb akar ö is lenni)de jobban akar keresni, szebb autot akar, ennek oka TALAN az lehet hogy alapvetöen a termeszet a nöt a tüzhely mellé teremthette (meg bogyot szedn az agrol es neki a karrier inkabb az anyasàg mivel gyerek/ek mellett szoptatva meg presztralva nem is igen lehetne karriert epitgetni vagy fizikai erö hijjan öskorban nezve vadaszni sem)mig a ffit pedig csaladfenntartonak, aki levadassza a vadakat es van mit enni.


Igaz hogy ez a civilizacioval nagyban megvaltozott, egy nönek nem az anyasag màr a feladata hivatasa hanem neki is "vadakra adaszni" penzt keresni kell ahhoz hogy legyen mit enni, söt le is nezik azt aki 6 gyereket mer szülni vagy haztartasbeli, attol még az alap emberi ösztönök ezt a fajta fejlödest (vagy inkabb valtozast), nem tudjàk követni. A primitiv szinten a nök még mindig a "bogyoszedö réteg, akik gyereket nevelnek, ergo a ffiaknak kell tetszeniük hogy ez valora valhasson" talan igy lehet az hogy az amugy pozitavan motivalo versenyszellem a nöknel altalaban csak a külsösegekre terjed ki amiböl jön az utalalom öt mert vekonyabb 2 dekàval nalam

2019. okt. 29. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
41%
Sokat gondolkodom én is mostanában ezen... Kezdem azt hinni, hogy a munkahelyi konfliktusok ott a legnagyobbak, ahol nők dolgoznak, másik háta mögötti fúrkálódás, klikkesedés, "másik csoportot utáljuk ki", férfiak is tudnak szemétkedni, de szerintem az a jellemző, hogy inkább egyenesen mondanak oda valamit, mint módszeresen a másik háta mögött szemétkedjenek, kitalált sztorikkal főnökhöz rohangálva. Az utóbbi években tapasztalt szituációk és elmondások alapján alakult ki ilyen, hogy talán többnyire jellemző a nőkre a rivalizálás, lejáratás, stb. Egy volt munkahelyemen kolléganő akit a háta mögött rendszeresen megtámadtak a főnöknél aztán persze mindig ő volt komoly elbeszélgetésre hívva, ő is mesélt ezekről. A főnök végül rá akadt ki, hogy "persze mert te mindent megpróbálsz megmagyarázni", nem a fúrkálódókra. Ismerős mesélte, hogy őt sose lehetett semmilyen pletykába bevonni, nagyon kellett vigyáznia, mert sok szemét dolgot látott.
2019. okt. 29. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

8-as!

Te halál komolyan frankón látod!

Ha tetszik,ha nem.. a legtöbb nő gonosz! Tisztelet a kivételnek!!!

Öregkorra is kik a szemétkedőbbek, a vénasszonnok vagy a vénemberek?

Szerintem mindenki tudja,hogy az előbbi!

Bár mennyire is mutatja magát egy nő rendesnek,szentnek stb.. akkor is benne van a másik nő oránti furkálódás!

Mi férfiak leszarjuk egymást!De most nem? Max annyi,hogy takarodj már a faxba, meg ba..ódj meg, stb stb.. mondtam ne így csináld! De ez csak addig tart! Meg nálunk férfiaknál van betyárbecsület is!

2019. okt. 29. 06:12
 10/37 A kérdező kommentje:

Vagy ha Margitkának tetszik egy legény,de észre vette,hogy Jolika gyakran nevetgél vele akkor ott aztán nem lesz őszinte a mosoly Margitka részéről Jolika felé soha!

Vagy elég ha a közösségit megfigyeljük.. nem kell messzire menni!

Tündikének tetszik Zsigmomd ezért lájkolja minden képét és posztját.. de észre vette,hogy a szintén egyedülálló Klérika is gyakran lájkolja a srácot.. ilyenkor az figyelhető meg,hogy habár Tümdikének ismerőse közösségin Klárika is, azt a nőt és a posztjait soha nem fogja lájkolni..mint esetleg más nő ismerőseit.

2019. okt. 29. 06:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!