Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csajok tényleg utálják...

A csajok tényleg utálják egymást vagy ez csak egy urban legend?

Figyelt kérdés
Van ez a közhelyszerű dolog, hogyha néhány csajt összezársz, akkor felfalják egymást, míg a fiúk összehaverkodnak és közösen lerészegednek. Van is egy vicc ezzel kapcsolatban, már nem emlékszem pontosan, hogy szól. Szóval van alapja ennek az állításnak, vagy teljes mértékben hülyeség? Ha ismertek ezzel a jelenséggel kapcsolatos csajos sztorikat, azt is írjátok le nyugodtan!

2016. aug. 19. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez inkább csak egy sztereotípia,ami a két nem közt folyik.

Egy értelmes nő nyitott mindenkivel szemben,össze tud barátkozni.Csak úgy tartják számon,hogy a nők nagyon féltékeny és irigy természetűek,emiatt összekapnak más nőkkel.Szerintem ez az elkényeztetett egyedekkel van így.

2016. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez temperamentum függő. Én nagyrészt kijövök más nőkkel nő létemre de van akivel ha össze zárnának egy kanál vízbe megfojtanám mert olyan idegesítő :) De szerintem ha egy idegesítő nőt egy pasival összezárnának akkor az is kiakadna rá.
2016. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ahh általában én a fiukkal jövök ki jól. Csak amíg az öltözőbe edzés előtt mondjuk belebotlok valami nagyon csajos edzésre készülődő csaj csokorba. A hajamat kitépem. De itt a műmellű póthajú töltött pillás puffadt szájú asszonyokra gondolok.

Ha egyszerűbb csajokrol van szó akinek hasonlóan nagy a p.fája mint nekem akkor lehet. Szétkapjuk a világot. 😂😉

2016. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem nemfüggő a dolog, ha az összezárásra helyezzük a hangsúlyt, akkor az a végkövetkeztetés, hogy nagyon különböző, ellentétes nézeteket valló embereket ha összezárunk, akkor igen, jelképesen felfalják egymást. Erre épülnek a manapság oly divatos valóságshow-k.
2016. aug. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Ez tényleg így van, Kérdező, a csajosok sokkal hajlamosabbak összerúgni a port a többivel csak azért, mert amaz jobban néz ki. A fiúk között nagyobb a szolidaritás, meg a közös cél (becsajozás). A nők ezzel szemben versengenek a jobb pasiért, tehát evidens hogy ellenségnek tekintik egymást.
2016. aug. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ez baromság.
2016. aug. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. Nem nemtől függ, hanem személyiségtől, hogy kivel jövök ki és kivel nem.

Amúgy ha így lenne, ha egyetlen lánynak sem lennének barátnői, mert mind utálná egymást. Márpedig majdnem mindenkinek vannak barátai, szóval nyilván hülyeség ez az állítás.

2016. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Sok helyütt leírtam már, (főleg fiú-lány barátság kapcsán), hogy a nők nem alkalmasak barátnak. Rengeteg olyan tulajdonságuk van, amikben mi, férfiak a nyomukba sem érhetünk, de barátnak csapnivalóak. Habozás nélkül áldozzák fel a barátságot, ha a pillanatnyi érdek úgy hozza.

Ennek evolúciós okai vannak. Az ősember idejében a több tonnás mamutra vadászó, a kardfogú tigrissel, vagy az ellenséges hordákkal való szembenézés egymásrautaltságából fejlődött ki a férfiak barátsága. Nagyon erős kötődés, sok szerelmet is képes felülírni. Egy férfi a barátjáért szó szerint képes a tűzbe menni. Persze nem holmi facebarátról, vagy a szomszéd utcai havergyerekről beszélek, hanem az igazi férfibarátságról, ami talán 2-3 alkalommal fordul elő egy ember életében.

A nők az őskorban gyűjtögettek. Nekik nem szövetséges, nem hátvéd, nem társ volt a mellettük hajoldozó asszony, hanem vetélytárs. Konkurencia. Ők tehát ezt hozták magukkal az őskorból.

2016. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

8-as jézusom,h tudtál ilyen badarságot írni?

Lehet hogy te ősember módjára gondolkozol,de a társadalom már rég elhagyta ezeket az àllatos ösztönöket és kifejlődött minden egyes ember személyisége.Nálad lehet h nem,de kb.rajtad kivül több milliárd emberbek igen.

2016. aug. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nem hülyeség, amit írt, a humánetológia ugyanis tényleg alátámasztja, hogy evolúciós örökség, hogy a férfiak hajlamosabbak együttműködni, a nők pedig hajlamosak egymásban a vetélytársat látni.


Az más kérdés, hogy természetesen ez nem befolyásolja a mai ember viselkedését (így a nőkét sem), mert a szocializáció, nevelés, egyéni tulajdonságok stb. felülírják azt, amit az evolúcióból hozunk. Ettől ember az ember.


Viszont nekem az egyéni tapasztalatom az, hogy amíg pl. egy munkahelyen a férfiak tényleg jól együtt tudnak dolgozni egymással, a nőknél viszont gyakori probléma az, hogy egymást szapulják, mindenből ügyet csinálnak, intrikáznak, problémáznak egymás között (pl. az egyik szerint csúnya a frizurája a másiknak, így aztán évek múlva is keresztbe tesznek egymásnak, ahol tudnak). Egyetemen is tapasztaltam már ezt egy egyszerű szemináriumon, hogy két lány utálta egymást (valami apró, gyerekes csetepaté miatt), és ez miatt nem tudott a szemináriumi csoport dolgozni, mert a két lány két tábort csinált, és ez akadályozta a közös munkát. Szóval a fúrás, az intrika, a bolhából elefántot csinálás szerintem inkább jellemzi a nőket, mint a férfiakat.


Egyszer írtam is ki ezzel kapcsolatban egy kérdést. Itt a válaszolók többsége is megerősített, úgy emlékszem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__67082..

2016. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!