Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják egymást ennyire...

Miért utálják egymást ennyire a nők manapság azonnal?

Figyelt kérdés

Folyton folyvást más sem látok csak egymás iránti azonnali ellenszenvet zömmel, meg sem kell szólalniuk, nem is kell társalogniuk, alapból azonnal kialakul.


Pl.: Edzésre járok, 5-6 alkalmon vagyok túl, de eddig a női öltözőben síri csönd honol, és nem kezdeményez senki beszélgetést egymással, csak én. Illetve az utcán a nők úgy meg( vagy le)nézik egymást, irigy tekintettel..


Hozzá tzeszem hogy nem MINDEN esetben, de túlnyomó többségben.


Ez nagyon elszomorít, hiába próbálok nem tudomást venni róla vagy megváltoztatni a hozzáállásukat azzal hogy nyitok feléjük..


26/n



#nők #kapcsolat #utálat #ellenszenv #antiszociális társadalom
2016. szept. 19. 22:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Női öltözőben a halál akarna bájcsevegni. Minél előbb felöltözni, és eltűnni.


Az utcai irigységet meg beképzeled. Az emberek sokkal inkább el vannak foglalva önmagukkal, mint másokkal.

2016. szept. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? :D Női öltözős részre gondolván. Miért, nem jó terep megismerni az edzőtársaidat, ha már a tatami nem a legmegfelelőbb alkalom? Tök jó lenne tudni kikkel edzel, de így esélytelen mert közöny van, senki nem kíváncsi egymásra. És ez azért szomorú.
2016. szept. 19. 22:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerinted az emberek öltözködés közben, kiszolgáltatottan akarnak bájcsevegni? Legközelebb tedd fel a kérdést, hogy akar-e valaki edzés után kávézni. Sokkal jobb, mint félpucéran, zavartan válaszolgatni.
2016. szept. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valóban, nagy a közöny és szinte a maró utálat, mindenhol. Nehéz normális embernek maradni, de meg kell próbálni. Én is ilyen beszélgetős típus vagyok az öltözőben, de rám sem vevők mindig...
2016. szept. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Velem is hasonló a helyzet... Több lány elutasítóan,bunkón viselkedett velem.(Talán, mert nekem nagy a mellem,nekik kicsi.) A nők irigyebbek rivarizálnak,kiközösítést játszanak.Ritkítani kéne már őket...

19L

2016. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem a nagy melled miatt. Nekem is nagy, és mosolyognak rám. Extrovertáltként nyomultok. Ha egy idegen elkezd jófejkedni, én is visszamegyek a csigaházamba. Nem szeretem, ha valaki a képembe mászik, hangos, meg eljátssza, hogy mekkora haverok vagyunk 5 perc után.


Lehet ezt introvertáltként is, az a legbiztosabb. Amikor nem személyes sértésnek veszed, ha valaki nem akar ismerkedni.

2016. szept. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A férfi öltözőkben ahogy hallom mindig nagy a jókedv... :) Csak ezért nem értem mert akkora a kontraszt hogy az durva.


Természetesen mondhatnám a munkahelyet is, csak női kollégáim vannak, és ott tesznek keresztbe egymásnak ahol lehet. Tudom hogy személyiségfüggő, de ijesztő arányban van jelen eddigi élettapasztalatom alapján a nők részvételi aránya ebben a "játszmában", ez tagadhatatlan.


Az utcán nem beképzelem szerintem, mert jól olvasható az arc kifejezése.


Múltkor azért megtörtem, és annyira visszavonultam én is hogy tényleg, nem volt már kedvem kimenni sehova sem mert annyira nem voltam már kíváncsi semmi ilyen folyamatos negativitásra. Kikészít, igen.

2016. szept. 19. 22:51
 8/11 anonim ***** válasza:

"Extrovertáltként nyomultok. Ha egy idegen elkezd jófejkedni, én is visszamegyek a csigaházamba. Nem szeretem, ha valaki a képembe mászik, hangos, meg eljátssza, hogy mekkora haverok vagyunk 5 perc után. "


Nem nyomulok senkire,nem hangoskodok...Ne beszélj olyan helyzetről amiről gőzöd sincs! Nem is ismersz...

2016. szept. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az osztályomban is a fiúk jobban összetartanak,egyben vannak mindig...Míg a nők kettesben,hármasban járkálnak...
2016. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ritkítani kéne őket... szerinted ez a te fejeden nincs ott? Te vagy az, aki az utcán "ritkítós" fejjel néz a kérdezőre.
2016. szept. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!