Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális az ....

Szerintetek normális az . Hogy 27 éves múltam és még mindig a játékok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Igazából hosszú lene leírni a dolgomat ,de elmultam 27 és a játékok érdeklenek nem nők valhogy meg kocsik hanem játékok pontosaban mekett dolgok ez azután történt miután a szobám átlet rendezve a szobám és már dolgok gyerekkero dolgot likvidáltam aés visszsírtam , ebből azután komolyabb prolbémán is lett de valhogy folyton ugy érzem valmi hiányzik egy tárgy amit ne tujdon rola senki hogy az enyém és nálam van de én viszont tudjak ola megva és ad erőt ami a vitrinbe van ! enek tudata az ami megnehezítti a koncentrációt a dolgokra stb

2019. okt. 29. 11:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Mit szeretnél? :)
2019. okt. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Normális. Viszont át kéne gondolnod hogy mit váltja ez ki belőled ezt a ragaszkodást a gyerekkori dolgokhoz. Félsz felnőni, felelősséged válni? Aranyos dolog amúgy!
2019. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
A fiúk később érnek, de hogy ennyire...
2019. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hát ez hosszú feladat lenen leínri bonyodalmas életemet eléoször is az a prolôbéma szerintem ,hogy nem dolgozom és nem éllek szexuális életet ez viszont hatalmas nagy probléma és szerintem az is mentálisan mint fizikailag is lenygengültem az utobbi honapokban mivel egy orvos javaslásával elkelet kezdenem szedni olanzapint amitől elég jól el is híztam sajnos de mivel nem vagyok laikus a dolgokban ismerem a gyosgzereket és megmondom ősintén a gyosgzeripar zseb nől csak tőle és ez elég baj ,hogy a magyarország egészégügye és szlovákia is csak szindarabot játsznak az ember egészégügyével semmibe veszik nincsenk pszihoterápiák egy csomó saját magamnak k=oszönheten rosz dolgon tul emntem halálközeli élényektől kedve a nagyon sokmindenen legalábis én avgyok az elséo ember aki hisz a halál után tudat továb él a dolgokon mondhatni személyiségtorzulások is bek=ovetkeztek a dolgokon elmult idők során olynaokat tapsztaltam olyanokan kersztül emntem ,hogy a legnagyobb ellenségemnek se kívánnáma dolgokat komolyan mondom ahol az emberek ugy amnifesztálodtak ugy megnyilvánultak de megint eltértem a tárgytol mint testépítő dolgok laikaunak mondhatnám hogy a bal tenyeremen a sorsvonal lekopott és jobb tenyeremn pedig keletkezett egy rövidebb vonal tehát amin gyaloglunk a sors vonala a proviancia így mondhatnám hatalmas nagy dolog ez és az is hogy ez megt=ortént.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Gőzöm sincsen hogyan továb de gogalam sincsen ,hogy miért ragaszkodom ennyire régi gyermekkori bábuimhoz igazából fogva játékok modelek érdekelnk makettok ilyen genetikai fa vagy hogyan is mondhatnám ilyen szobrok maketok merkusr csavaros autok ilyenek érdekelenk mint ha nem lenne lekinyugalam megtalálva mint a föld kiesett volan a tengelye körül kieset volan a gravitációs mezejéből vagy mint egy lázmerő van higanszál és az elt=or=ott vagy hogyan érezném magamat sajnso de így van nem tudom fura rá kel jönnöma dolgok gyökereire
2019. okt. 29. 11:37
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

“a szobám átlet rendezve a szobám és már dolgok gyerekkero dolgot”

Te magad érted legalább, amit itt összehordtál?

2019. okt. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
bár érteném az egészet job lene valkinek kimondani vagy rendekelznék megfelelő sokincsel hogy el tundám mondani r=oviden annyi ,hogy folyton a régi dolgaimhoz ragaszkodok gyerekkori dolgokhoz ragaszkodok nem tudok ellezítani így is lehetne mondani
2019. okt. 29. 11:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt másold be egy helyesírás-ellenőrzőbe, több vörös vonal lesz benne mint az Árpádsávban lol
2019. okt. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
hát az sajnos meglehet meg kellene próbálnom helyesen írni
2019. okt. 29. 11:53
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Legalább írásjeleket használj, és akkor talán érteni is lehetne mit akarsz kihozni ebből a zagyvaságból.
2019. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
annyi akarok kihozni ,hogy a játékok érdekelnek 27 évesen nem a autok hanem játékok és gyerekdolgok néok sem érdekelnek fogalam sincs de a régi játékok érdekelnek engem maketok valmi mindig hiányzik . régebben átlett rendezve a szobám és a régi dolgaim érdekelnek folyton maketok egyéb dolgok talán az a baj ,hogy nem dolgozom és nem éllek szexuális életet ami hataslma nagy hiba regényt lehetne írnia az életemről regényt
2019. okt. 29. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!