Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más mit gondol arról ha...

Más mit gondol arról ha valaki nem mosogat el este, hanem nyugodt szívvel elmegy aludni? Vagy akár ebéd után, nem mosogat el egyből hanem hagyja száradni, vagy az asztalon vagy a mosogatóban.

Figyelt kérdés

Több helyen is láttam már ilyet, nyilván szokás kérdés, de nekem fura, hogy nem idegesíti az illetőt a csetres. Ebéd után minden szanaszét, jólvanazúgy majd délután valamikor el lesz mosogatva. De legfőképp az esti vacsora után, minden oda bebszv.a hadd büdösödjön.

Nem jobb érzés úgy hátradőlni, hogy minden le van tudva és rend van?


2019. okt. 29. 12:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

6-os válasza tetszett. Elrontja az étkezést :) Ebben van valami.

A többire igazából nem tudok mit írni, mondjuk 9-es... ez nem szorongás, hanem ez is egy szokás úgy mint a mosás, vagy ablakpucolás stb.. legfőképp erre irányult a kérdés, az már megint más, hogy ez a nagyon "kényelmes-ráérek" dolog fel e veti a trehányság kérdését. De itt sem lehet vonalat húzni, hogy ki ilyen vagy olyan, de van néhány apróság ami sok mindent elárul az emberről. Ez szerintem nem egy beteges rend,-és tisztaságmániás dolog.. Az hogyha egy személy a másikra ráerőlteti az akaratát, nem csak a rend témakörnél fordul elő ezáltal ilyen rossz fényben tüntetve fel azt aki egy kicsit is igényesebb. Igen akkor nem lesz büdös valóban. A rohanó világ nem indok semmire. Az utolsó mondatban pedig nincs összefüggés.

2019. okt. 29. 19:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, főzés közben mosogatok, éves után elmosom a tányért, este úgy fekszem le, hogy a csöpögtetőben sincsen semmi. Nekem így jó, sokkal jobb arra kelni reggel, hogy rend van.
2019. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Hogy laza es valszeg tartalmas az élete.

A mosogatas normal esetben nem szerepel elsö helyen max a haztartasbelieknek.


Anno egy cégmàgnàs mondta nekem hogy azert tart bejaronöt mert mig az takarit ö addig simàn céget is alapit ha akar.


Szoval ilyen piszlicsàré dolgokra dràgàlja az idejét magyaràn.

2019. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Jelentem itt vagyok én aki nyugodtan megy aludni,mert nem érdekel. A kezeim a forró víztől olyanok mint egy 80 évesé,így hát egyszer mosogatok méghozzá reggel meló előtt. Este hármasban hentergünk az ágyban a családommal,mesét olvasok,vagy tévézünk beszélgetünk.
2019. nov. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Én megvárom, míg összegyűlik egy mennyiség és aztán együtt elmosogatom. Vannak napok, mikor nem érek rá, vagy nincs kedvem, akkor ott marad. Én dolgozni is járok, nem otthon ülök folyton a seggemen, hogy ráérjek folyvást mosogatni. Én is jobban szeretem a rendet, de ez van.
2019. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Hidd el,én nagyon kényes vagyok a mosogatásra.

Abból a szempontból,ha mosogatok,akkor az tényleg el legyen mosva rendesen.

Tehát,na legyen gyorsan letudott munka.


Pont ezért is,ha úgy érzem,hogy nem tudom egy adott pillanatban maximálisan elvégezni,inkább bele sem kezdek.

Ez nem jelenti,hogy napokig halmozok,viszont nem fogok 2 tányért és poharat elmosni."Elfér".

Engedek rá pici vizet,hogy ne ragadjon bele az ételmaradék.


A takarítással is így vagyok.

Pl egy konyhaszekrényt nem tudnék 1 nap alatt kitakarítani,mert az nagyon felületes lenne.

Ezekkel pedig úgy vagyok,hogy ha ritkábban is csinálom meg,de akkor precíz legyen,mintsem mindig ilyen félkész.


Sajnos Anyámnak ez a mániája,hogy "ne legyen semmi a mosogatóban".Bezzeg az nem baj,ha foltos a tányér,vagy nem mosta el rendesen.

Másra még nem is lennék allergiás,de az evőeszközöket a számba teszem,és annak tisztának kell lennie.

2019. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
9-es voltam.
2019. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

több műszakban dolgozunk (3 műszak és folyamatos), nálunk az mosogat el, meg akkor amikor a másik éppen nincs otthon, vagy nem zavarjuk a másikat a pihenésben.

nem mindenki él úri családban, meg kényelmesen.

2019. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nem állok neki naponta háromszor elmosni 2 tányért, hanem egyszerre 6-8-at inkább.

Rohadjak meg.

2019. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ô bajuk. Ha azonnal elmosogat akkor sokkal könnyebb. Vagy ha csak másnap ér rá az se nagy tragédia. Viszont ha ott hagyja napokig vagy egy hétig az baj, mert egyszer kénytelen lesz úgyis mosogatni, és akkor biztos hogy beszarik mire elmossa az egy hetes mosatlant.
2019. nov. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!