Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek butaság volna...

Szerintetek butaság volna rászánni a pénzt? Nem akarom túlköltekezni magam.

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon tetszik egy óra, amit elhatároztam, hogy úgyis meg fogok venni.

Eddig azt mondtam, hogy majd, ha dolgozok, majd ha lesz fizetésem, és nem megy rá az egész félretett pénzem.

Most már van munkám, egy hotelben vagyok recepciós, így aztán nem is mutatna rosszul a mindennapokban. Viszont nem tudom, hogy megvehetem-e már, vagy inkább várjak még?

Az óra 70 ezerbe kerül, és jelenleg kb. 185 ezrem van félretéve + lesz a fizetésem, ami bár nem sok, de kijövök belőle úgy, hogy ne a szüleimnek kelljen fizetni az albérletet.

Spóroljak még, vagy fölösleges tovább várni?



2019. nov. 1. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Sosem értettem miért akarják görcsösen elkölteni a fizetésüket az egyszerű munkások. Egyetem alatt mikor gyárban a soron dolgoztam mindenkinek sokszázezres telefonja volt. De pont volt aki egy 340 ezres karórával jött be, már az első nap ellopták a szekrényéből. Recepciós fizetésből sajnos olcsóbb hobbit kell találnod magadnak.
2019. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem akarom görcsösen elkölteni, írtam, hogy már évek óta nézegetem, és előbb utóbb úgyis meglesz.

Másra nem költök. Ennyi erővel akkor soha nem veszek magamnak majd semmit, mert csak ennyim van.

2019. nov. 1. 16:08
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez pedig nem egy ítélet, majd lesz jobb munkám is.
2019. nov. 1. 16:09
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira kívánod, vedd meg.

Anyagiaktól függetlenül nem költenék 30-nál többet egy karóráért.

2019. nov. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vedd meg nyugodtan.És ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2019. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg, én is pont hasonló cipőben jártam. Nagyon sokáig annyi volt a fizum, hogy pont kihúztam vele. Aztán kaptunk fizetésemelést, az első dolgom az volt, hogy megvettem az órát. :D
2019. nov. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Milyen óráról van pontosan szó?

Légyszíves linkeld be.

2019. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Erről van szó:


[link]

2019. nov. 4. 11:31
 9/19 anonim ***** válasza:
Jó kis óra :)
2019. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Arra van a pénz hogy elköltsd,minek tartogatni?
2019. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!