Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek butaság volna...

Szerintetek butaság volna rászánni a pénzt? Nem akarom túlköltekezni magam.

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon tetszik egy óra, amit elhatároztam, hogy úgyis meg fogok venni.

Eddig azt mondtam, hogy majd, ha dolgozok, majd ha lesz fizetésem, és nem megy rá az egész félretett pénzem.

Most már van munkám, egy hotelben vagyok recepciós, így aztán nem is mutatna rosszul a mindennapokban. Viszont nem tudom, hogy megvehetem-e már, vagy inkább várjak még?

Az óra 70 ezerbe kerül, és jelenleg kb. 185 ezrem van félretéve + lesz a fizetésem, ami bár nem sok, de kijövök belőle úgy, hogy ne a szüleimnek kelljen fizetni az albérletet.

Spóroljak még, vagy fölösleges tovább várni?



2019. nov. 1. 15:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
80 ezerért kvarcot venni kristályüveggel, hát nem egy nagy befektetés. Ha már a megtakarításaid felét elköltöd legalább ne hulladékra.
2019. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Zeppelin nem hulladék.

Korrekt, belépő kategóriás karóra, jobb szerkezettel, mint ami az alsó kategóriás Tissot órákban van. Viszont! A használt Zeppelinek ára jellemzően 45-60 ezer forint körül mozog.

2019. nov. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

És használtat is szabad venni?

Félek mindig, hogy túl használt, kopott, karcos. Garancia sincs már rá stb.

2019. nov. 8. 23:00
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

12

Túlarazott hulladék. Roamert Doxát 50 alatt kapsz és az nem gagyi ásványi üveggel ami egy hónap után olyan karcos hogy dobhatod el.

2019. nov. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem karcos egy hónap után. Ennek legalább van valami egyedi külseje. Az 50,60 ezer forintos Doxa, Roamer meg annyi, hogy egy sima számlap, vonalakkal, meg három mutatóval. Köszönöm, de nekem a márka presztízse a mérvadó. Nem is befektetésnek kell, hogy 50 évig működjön.
2019. dec. 7. 14:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Végül is melyik zeppelin mellett döntöttél? :)
2019. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
A 100 Jahre, 7690-1 modell mellett. :)
2019. dec. 7. 16:20
 18/19 anonim ***** válasza:

Az egy jó kis óra. :)

Újonnan vetted, vagy használtan?

2019. dec. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

*de nekem NEM a márka presztízse a mérvadó!!! (elírtam)


Újonnan. Úgy gondoltam, hogy órát úgysem veszek minden 3 hónapban, ráadásul nem is olyan olcsó, inkább biztosra megyek és nem játszok pár ezer forinttal. Olyan használtat nem találtam, amit átvehettem volna személyesen, látatlanban meg ki tudja. Ez a biztos, így tudom, hogy az enyém, vigyázok rá első perctől.

2019. dec. 7. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!