Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne kattanjak...

Mit tegyek, hogy ne kattanjak be, és ne lökjem el magamtól az összes embert csak azért, mert félek, hogy lelkileg bántani fognak?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne kattanjak be, és ne lökjem el magamtól az összes embert csak azért, mert félek, hogy lelkileg bántani fognak?


22 éves fiú vagyok. Lassan 2 éve ért véget az első kapcsolatom. Borzasztó volt végignézni, hogy az a lány kezd kiszeretni belőlem, szakít velem, majd összejön egy másik fiúval és teljesen eltűnik az életemből. Az sem segít, hogy magamat tartom hibásnak az egész miatt.


Tavaly tavasszal kezdtem jóban lenni az egyik lány csoporttársammal. Főként messengeren beszégettünk, volt, hogy sokszor erotikusabbra is fordult a téma. Úgy nyár elejére talán tényleg megkedvelt, és én is őt, de valamiért mégis visszább vettem a dologgal, nyáron kb egyáltalán nem beszéltünk semmilyen formában. Aztán már ő is elkezdett engem ignorálni, emiatt én is őt, mostmár tudatosan, mégis fáj amikor a többi sráccal nevetgél.


Volt egy lány barátom (gimiben osztálytársak voltunk), akivel már 6 éve tartottuk neten folyamatosan a kapcsolatot napi szinten. Augusztusban összevesztünk, eléggé megharagudtam rá, ezután 2 hónapig nem beszéltünk, majd amikor próbált békülni őszintén megmondtam neki, hogy én nem szeretnék már vele beszélgetni.


Tisztában vagyok vele, hogy ezeket azért csinálom, mert félek, hogy ismét csalódni és szenvedni fogok, azok miatt akiket szeretek. Azt is tudom, hogy ez így nincs rendjén. Mit kellene tennem?


2019. nov. 1. 22:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia nagyon sajnalom de tovabb kell lepned ne enged h 1 ember hatarozza meg az egesz eletted biztos h ez a lany nem erdemelt meg teged lepj tovabb ismerkedj lanyokkal sok sikert 20 /L
2019. nov. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!