Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobban tisztelik az olyan...

Jobban tisztelik az olyan embert aki, hűvösebb, morcosabb, önzőbb, aki keményen megmondja a véleményét nem köntörfalaz?

Figyelt kérdés
Én férfiként alapvetően egy kedves,segítőkész...ember vagyok,de ezt mindig kihasználták mások. A családban(mindig akkor keresnek,ha kell valamit segíteni,de viszont nem kapok semmit,a párkapcsolatokban is kihasználtak,meg a munkahelyen is a mindig a nehezebb feladatokat adják és persze nem kompenzálják... Hogyan lehetnék egy keményebb,határozottab ember aki tud nemet mondani és kimeri mondani a véleményét még ha nem is tetszik másnak?
2019. nov. 3. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is olyan vagyok, mint te, viszont ha a környezetembe kerül egy magabiztos személy (akit leírtál), akkor nagyon figyelek rá, és a személyiségéből próbálok tanulni, olyanná válni.

Önismereti tréning hatásos tud lenni a változáshoz.

2019. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Detto kedves kèrdezô...
2019. nov. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezer bocs, de nagy különbség, hogy valaki kedves és segítőkész meg hogy áldozat típus, te az utóbbi vagy. Egy kedves ember teljesen kedvesen is tud nemet mondani, nem kell ahhoz ridegnek lenni. Azt használják ki, aki hagyja, kedvességtől függetlenül.
2019. nov. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Jobban hasonlít az Apához.


Sehogy. Arra születni kell, az a belső erő eredménye. Valamennyit csiszolhatsz rajta, ha húsz alatt vagy és jó pszichológust találsz, aki megszabadít az anyai nyomástól, de ha az eredeti karaktered is gyenge, akkor jobb, ha elfogadod magad olyannak, amilyen vagy. Majd találsz egy megfelelő komplementer társat - mint amilyen nyílván a kedves mama.

2019. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A kedves és a szerencsétlen nem szinonímák. Kedves ember is lehet magabiztos. És rideg is lehet béna.
2019. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont...


Hallgass Szabó Péter motivációs idézeteket, az a szint.

2019. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szeretettel ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet. Tudod nagyon sokan vagyunk olyanok, akik könyvekből, könyv szerzői közül vagyunk "kénytelenek" erős mintát venni a fejlődésünkhöz. Ha alapból meg van benned a változásra való vágy, akkor menni fog. Olvass sokat!

2019. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"A családban(mindig akkor keresnek,ha kell valamit segíteni,de viszont nem kapok semmit..).."

Szoktál is kérni valamit? Nálunk én nem keresek senkit. Ha segítség kell keresnek, segítek. Ha nekem kell valami megyek és kérek segítséget, ha nem segítenek akkor többet ne is keressenek engem. Légy önmagad... nem kell olyannak lenned mint amiket leírtál ha nem te vagy. Olyannak kell lenned amilyen lenni akarsz vagy ahogy jól érzed magad. Hogyan mond ki amit gondolsz, véleményed? egyszerű íme: mondanak valamit, és ami eszedbe jut elsőnek mond ki. Feltehetőleg elsőnek nehéz lesz aztán ha már párszor csináltad menni fog. Ugyanez a nemmel. Ha valamit nem akarsz csinálni ne csináld ennyi az egész. Inkább ne csinálj semmit minthogy olyas valamit csinálj amit nem akarsz valójában.

2019. nov. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!