Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Fiúk ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Elég sok srác van az osztályban ahová járok (jó sok hülyével) és ugye egy bolond százat csinál, kb az egész osztály dilis. Kb állandóan a szexről van szó, általában primitív nézetekkel megvilágítva a női oldalát (11. évfolyam) De nem igazán tudom így lányként megítélni hogy az egymás közti izmozásért vagy a többségben komolyan is gondolják-e ezt a fajta felületes hangvételt a lányokról.

Van olyan téma amit ha a lányok beszélnek meg egymás között rólatok az titeket zavarba hoz?


2019. nov. 5. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak játszák a hülye fejüket. Azt hiszik hogy alpárinak lenni vagány.
2019. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Olvasgasd az oldalt, hogy ne érjen meglepetésként, hogy minden férfi minden nőt qrvának tart. Van, aki hirdeti, van, aki titkolja.
2019. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Az FOMO (Fear of Missing Out) film elég jól bemutatja ezt a jelenséget.
2019. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es akkor ideje leszbinek állnom :'D
2019. nov. 5. 16:31
 5/9 anonim ***** válasza:
37%

Off: #2 minden nőben ott van a ribi énje, kár titkolni. Csak van aki enged az öszönjeinek és van aki visszatartja magát, tud emberként viselkedni. És a lányok ne lepődjenek meg, ha kibeszélik őket, mikor az összes alfa fiú megfektette az összes könnyen kapható lányt az osztályból. A fiúknál ez dicsőség, mert alapból nagyon nehéz megfektetni egy lányt, de a lányoknál szégyen, ha egy határt átlép és minden hétvégén mással bújik össze.. És akkor a normális pasiknak nem marad rendes csaj, mert mindenki várja az alfát aki körjáratot tart, vagy mert hetente válogathat újat.

On: Van olyan téma, ami zavarba ejt. Kibeszélik a kövérségem, a farokméretem, a csúnyaságomat. Alapjáraton ugyanazok zavarnak mint a lányokat.

2019. nov. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Anno tizenévesen engem is zavart, irrlitáltak a vulgáris társaim.


Egyszerű volt a megoldás: ignoráltam őket, max csak köszöntem s normális voltam, ha kellett, de alapon kerültem őket.


Más évfolyamokból és sulikból szereztem hozzám hasonló mentalitású pár barátot.

Velük mentem kikapcsolni, sétálni, pizzázni, kávézó-cukrászdába beszélgetni.

😁


Jobb volt úgy ahogy magam alakítottam ki a kis társaságomat,

de előtte csak magamat húztam fel a primitív barmokon, kiknek csak a pia, drog, szex, vandalizmus volt(s maradt is ... Vannak kik nem nőtték ki).


Tudod ... Idősebb korosztályban is vannak lealacsonyodott, befásult emberek...


Törekedj arra, hogy magad válogathasd meg a körülötted lévőket.


Én pl vállalkozásba vágtam pár általam megválasztott alkalmazottal, kik nem csak szakmailag vannak jó szinten, de emberként is. 😃


Ha nem akarsz nyomikkal lenni: gondolkozz el a jövődre nézve is s keresd magad útját. 🙂

2019. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Valami példát is tudsz mondani kérdező?
2019. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Intelligencia és érettség kérdése.

Sajnos sokan tényleg primitívek. Meg sokan követik a "falkavezért".

2019. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én is 11. vagyok, nálunk a fiúból van kevesebb, és sosincs ilyen téma. Bolondok, de jófejek, kedvesek, segítőkészek. Ezt a témát szűk baráti körben, legjobb barátnak szokás felhozni, nem egy iskolába az osztályban.

Tuskók az osztálytársaid.

Nincs amivel zavarba tudna hozni, ha nem tetszik valami, akkor finoman elmondom neki.

17/F

2019. nov. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!