Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fèrfiak! Ha erkölcsös nőre...

Fèrfiak! Ha erkölcsös nőre vágytok az, mit jelent pontosan? Felsorolnátok, nèhány tulajdonságot?

Figyelt kérdés

2019. jan. 9. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
van,ilyen fèrfi egyáltalán?
2019. jan. 9. 15:51
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Házasságig szűz marad, nem szórja 2 kézzel a pénzt, őszinte, becsületes.

Nekem ezt jelenti.

2019. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

házasságig csókszűz marad, nem paráználkodik és velem marad egyikünk haláláig ha nem veszélyeztetem a testi-lelki épségét..


igen, ilyent keresek épp, viszonzásul ugyanez jár..

2019. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Számomra azt jelenti az erkölcsös nő, ha előttem csak komoly, több éves kapcsolatai voltak, és azokból is maximum 2-3. Egyéjszakás, idegenekkel smárolás stb. sose volt és nem is vágyott rá.

Személy szerint én örülnék neki, ha szűz is lenne, bár huszonéves korosztályban ilyen már nincs és nem is nagyon elvárható.

2019. jan. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

"Személy szerint én örülnék neki, ha szűz is lenne, bár huszonéves korosztályban ilyen már nincs és nem is nagyon elvárható."


Úgy látszik, hogy én, és még sok száz-ezer-millió másik huszonéves, szűz nő nem létezünk...

2019. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni. ;)
2019. jan. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%

Szívesen megtanítalak a szexualitás csínjára-bínjára. Ezzel sokkal többre mész majd a férfiaknál, mint az erkölcsösséggel. Ráadásul nem fogadok el ezért pénzt sem!

Írj bátran!

2019. jan. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
főzzön mosson tudja hol a helye, csak manapság sajnos ez ritka, és ez a globális liberális agymoság sara is meg a hippiké, meg a női magazinoké. sok agyhalott amerikaikapitaklista bolsevik
2020. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!