Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy küzdhetném le a gátlásaimat?

Hogy küzdhetném le a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

A kapcsolat építésben nagyon hátráltat az, hogy gátlásos vagyok, nem tudom önmagamat adni idegenek előtt és ez nagyon frusztrál. Ritkán szoktam inni, de amikor részeg vagyok, akkor ezek a gátlásaim eltűnnek és rendkívül barátságos, közvetlen szoktam lenni.


Szeretném hogyha józanon is hasonló tudnék lenni.


2019. nov. 6. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az önbizalmad növelése segítene rajtad. Ez egy nehéz és hosszú folyamat, de ha igazán akarod akkor bizos sikerül. Vannak pl önbizalomnövelésről szóló könyvek, lehet segítene neked. Ha lesz önbizalmad, szerintem a gátlásaid is eltűnnek majd.
2019. nov. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te legalább valamilyen formában le tudod vetkőzni a gátlásaidat. Én olyan szinten nem bírom az alkoholt, hogy egy fél pohár pezsgőt nem tudok meginni, szóval esélyem sincs rá, hogy egy kicsit is ellazuljak. :D
2019. nov. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!