Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy vidéken nem...

Miért van az hogy vidéken nem lehet még az utcàra se kilépni anélkül hogy valami kellemetlen alak meg ne kérdezze hogy dógozol-e?

Figyelt kérdés
Mi közük hozzà?? Nincs sajàt élete vagy mi? Fest ezt kérdezgetik föleg öregek. Dógozol e?? Vagy hun dógozol?? Vagy megyek haza valahonnan, oszt a baromja ràmkiabàl, letelt??? Hàt agyfszt kapok ezektöl. Miért ilyen szar ez a vidék?? Màr azon gondolkodom haverokkal össze kéne fogni, és menni kéne vàrosba lakni. Mert ez igy nem jó!! Meg itt semmi nincs ràadàsul.

2019. nov. 8. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Lassan 40 éve vidéken élek, találkoztam is kellemetlen alakokkal, soha senki nem kérdezett ilyesmit.


Egyetlen esetből általánosítasz. Ez kb. 3 éves színvonal.

2019. nov. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem egyszer történt ez sajnos velem.
2019. nov. 8. 22:38
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Tényleg ilyenek.

Engem meg kikérdeztek hogy hívják a kolleganomet, és még utána is érdeklődtek hogy dolgozom.


Azért csináltatott az unokájával facet hogy tudjon infókat erről még arról.

Mert már nem tud róluk semmit sem.


Phejjj... Én is utálom őket.

Gondold el, én már két éve nem dolgozom.


Van hírem a faluba.

2019. nov. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Én egy nagyvárosban lakom,lépcsőházakat takarítok társasházakban. 99%-ban idősek leginkább nénik belekötnek a munkámba. A főnök elégedett és a többi lakó is de az idősek nem. Jönnek oda kötekedni állandóan.
2019. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem vidéken és tőlem is minden reggel megkérdezték. Dolgozni mész? Egy idő után meguntam a saját válaszomat, hogy igen dolgozni megyek,helyette azt mondtam, nem, randin van.
2019. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

5#Ez jó :-D én is ezt fogom mondani :-D


Kérdező,a falu már csak ilyen,az hogy azt mondja hogy le telt azzal még no problem, de ha már el kezd kérdezősködni akkor van számomra probléma, ezekután ha valaki kérdezi hol voltam? Hol dolgozol? csak annyit fogok mondani, jaj köszönöm szépen nagyon jól vagyok szép napunk van, most éppen randira megyek vagy onnan jövök.

2019. nov. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
62%
Amíg faluban laktam tőlem is állandóan kérdezgették. Hol dolgozol, mit csinálsz, aztán mennyit mernek fizetni. Utáltam. De nem csak ezt. Hol voltál, mit vettél, aztán vették ki a kezemből a szatyrot, hogy megnézzék, vagy mondták anyámnak rendszeresen, hogy itt meg ott láttak meg nem onnan felől jöttem haza, ahonnan mondtam, hogy megyek stb. Undorítóak.
2019. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Hú, mekkora problémák...Próbálnak beszélgetni, ennyi.
2019. nov. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Szar életed lehet, ha egy ilyen egyszerű kérdés is agyvérzés közeli állapotot idéz elő nálad.
2019. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

#9 Azért, mert a kérdezőnél érzékeny pontot érintenek ezek a kérdések.

Én is vidéken lakom és tőlem is sokszor megkérdeznek felesleges dolgokat. Nem bosszant, szépen válaszolok nekik, akkor is, ha már unom. Viszont cserébe azt is tudom, hogy sok esetben a falu úgy működik, mint egy biztonsági háló. Ha valamiben segítségre van szükségem, akkor mindig találok valakit, aki segít a ház körül vagy megoldani valamit, amit egyedül nem tudok megcsinálni, sokszor kérés nélkül is. Amit sokan a magánéletbe való beleavatkozásnak gondolnak, sokszor csak az odafigyelés jele.

A kérdező pedig menjen el nyugodtan városba lakni, 25 évesen munka nélkül nehéz lesz. Nem lehet a haverokon is úgy élősködni, mint a szülőkön.

2019. nov. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!