Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy vidéken nem...

Miért van az hogy vidéken nem lehet még az utcàra se kilépni anélkül hogy valami kellemetlen alak meg ne kérdezze hogy dógozol-e?

Figyelt kérdés
Mi közük hozzà?? Nincs sajàt élete vagy mi? Fest ezt kérdezgetik föleg öregek. Dógozol e?? Vagy hun dógozol?? Vagy megyek haza valahonnan, oszt a baromja ràmkiabàl, letelt??? Hàt agyfszt kapok ezektöl. Miért ilyen szar ez a vidék?? Màr azon gondolkodom haverokkal össze kéne fogni, és menni kéne vàrosba lakni. Mert ez igy nem jó!! Meg itt semmi nincs ràadàsul.

2019. nov. 8. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen környéken laksz, de ilyet én még sose hallottam
2019. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Pest szélén kertes környéken lakom, és engem is megkérdeznek az idősebbek az utcán: hová megyek, dolgozni megyek, munkába? Csak megszólítási forma, mint a hogy vagy, ezután pedig mindig az öreg rokonokról kérdeznek. Míg elérek a buszig, háromszor is megállítanak, pedig ez nem is falu, nem tartanak állatokat, zöldség helyett gyep van meg tuja. Nyilván ha az ember nem jó helyzetben van, érzékeny az azzal kapcsolatos kérdésekre. Úgy oldom meg, holgy ponotsan válaszolok mindig arra, amit kérdeznek, ugyanis tulképpen nem érdekli őket, azért állítanak meg, mert ők akarnak elmesélni vmit vagy magukról, vagy az utcában másról pletyizni. Nem rosszindulatúak ezek a pletykák. Nálunk legalábbis nem, csak a híreket adják tovább: ki van kórházban, ki halt meg, miben, aj, öngyilkos lett, húha.
2019. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!